Grupas ZE ARNIS izpildījumā klajā nācis jauns albums "Aizliegts". Tajā iekļautas 12 jaunas smagās instrumentālās mūzikas kompozīcijas.

"Katra kompozīcija atsevišķi un visas kopā, jo sevišķi tajā gadījumā, ja noklausās visas vienu pēc otras, spēj uzburt to nosaukumiem pilnībā atbilstošas sajūtas un varbūt pat atraisīt dažādas raksturīgas un katra personīgajam iekšējam "es" noderīgas brīvo domu vīzijas," teikts grupas preses paziņojumā. 

ZE ARNIS "Aizliegts".

"Šeit nekad galvenais uzdevums nav bijusi jebkāda sterilitāte vai dīžāšanās ar mūzikas instrumentu virtuozu pārvaldīšanu, bet gan pamatā mēģinājums uzburt kopējo noskaņu un motivēt tās virzību uz iekšējas labsajūtas, patiesas saskaņas un reāla, neviltota pasaules ainas redzējuma konsolidētu savienojumu. Vārdu sakot: 

šodien visu neērto mēģina aizliegt, un tas ir vairāk nekā nožēlojami. Taču patiesībā nekas nekad nevar būt aizliegts no tā, "kas tevī pašā brīvs". 

Faktiski pat varētu būt vietā atgādinājums: vispār jau ir aizliegts aizliegt..."

Jauno albumu "Aizliegts" var noklausīties visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. 

 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.