Izdevniecība "Upe tuviem un tāliem" laidusi klajā divu mūziķu - Raimonda Macata un Aivara Hermaņa instrumentālās mūzikas albumu "Ziemas vakars".

Mūziķus Raimondu Macatu un Aivaru Hermani saista sena muzikāla draudzība jau vairāk nekā 30 gadus. Viņi ir kopā muzicējuši dažādos projektos un grupās, veikuši neskaitāmus skaņu ierakstus, sadarbojušies producējot gan savu mūziku, gan amata brāļu radīto. 

Raimonds Macats ir ne vien lielisks mūziķis-multiinstrumentālists, bet arī pieprasīts aranžētājs. Viņa sacerētās dziesmas un skaņdarbu aranžējumi regulāri tiek atskaņoti radio un TV. Aivars Hermanis ir ģitārists un skaņu ierakstu producents, ap 200 dziesmu un instrumentālu skaņdarbu autors. Piedalījies vairāk ne kā 1000 studijas skaņu ierakstos. Vairākkārt abu mākslinieku ierakstītie CD ir uzvarējuši vai tikuši nominēti Latvijas skaņu ierakstu gada balvas aptaujās "Zelta mikrofons". Raimonds Macats ir Valsts apbalvojuma mūzikā Lielā Mūzikas balva laureāts.

Mūziķu Aivara Hermaņa un Raimonda Macata jauns kopdarbs - instrumentālais albums "Ziemas vakars".

Jaunākais mūziķu kopdarbs - instrumentālais albums Ziemas vakars ir tapis Covid-19 dīkstāves laikā. Mūziķi to ierakstīja katrs savu māju studijās, kopā netiekoties, bet sinhronizējot ierakstītās instrumentu partijas ar play back metodi un pārsūtot failus viens otram internetā. Ierakstam pievienojies arī sitamo instrumentu meistars Artis Orubs, kurš ieskaņoja partijas savā mājas studijā, nosūtot tās kolēģiem. Albumā ietvertas četras Aivara Hermaņa, divas Raimonda Macata instrumentālas kompozīcijas, kā arī pa vienai  Raimonda Paula (Ziemas vakars) un Zigmara Liepiņa (Ķiršu lietus) dziesmu instrumentālajai versijai.

CD Ziemas vakars ir nopērkams veikalā Upe, Vecrīgā, Vāgnera ielā 5,  kā arī Mikrofons un Randoms skaņu ierakstu pārdošanas vietās. Būs pieejams arī SpotifyiTunes un citos mūzikas ierakstu portālos.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.