Pēdējos septiņus gadus Jūens Makgregors un Mērija Elizabete Vinsteda meklējuši iespēju strādāt kopā, un beidzot viņu sapnis piepildījies – abi piedalījušies seriālā "Džentlmenis Maskavā", kas skatāms "Paramount +".

Reklāma

Jūens Makgregors un Mērija Elizabete Vinsteda iepazinās, filmējoties seriālā "Fargo" – tas notika 2016. gadā –, un kopš tā laika abi ir nešķirami. Tas gan pamatīgi pabojāja aktiera reputāciju, jo ilgu laiku viņa un Īvas Mavrakisas 1995. gadā noslēgto laulību uzskatīja par teju paraugattiecībām. Tajā auga četras meitas, no kurām viena ir adoptēta, taču 2017. gada pavasarī pāris pašķīrās un 2020. gada 13. augustā izšķīrās. Jūens Makgregors un Mērija Elizabete Vin­steda apprecējās 2022. gada aprīlī, kad ģimenē jau auga nepilnu gadu vecais Lorijs.

Pāra jaunākais kopdarbs ir pēc Eimora Taulza romāna – tas izdots arī latviešu valodā – motīviem veidotais tāda paša nosaukuma miniseriāls "Džentlmenis Maskavā", kura galvenais varonis grāfs Aleksandrs Rostofs, pēc revolūcijas nonācis neapskaužamā situācijā, apzinās, ka pat vissarežģītākajā situācijā džentlmenis nevar būt "bijušais". Rostofu atveido Jūens Makgregors, kurš ir arī izpildproducents, Mērija Elizabete Vinsteda spēlē aktrisi Annu Urbanovu, un abus varoņus saista romantiskas attiecības.

Arī iepriekš Jūens Makgregors, kurš uz lielā ekrāna spēlējis filmās "Uz adatas" (1996), "Mulenrūža!" (2001) un "Zvaigžņu kari" (1999), ne reizi vien piedalījies TV projektos. Starp zināmākajiem minami "Lūpukrāsa uz tavas apkaklītes" (1993), "Halstons" (2021), kas aktierim nodrošināja "Emmy" balvu, un "Obi Van Kenobi" (2022), kā arī vairāki dokumentālie projekti, kad viņš kopā ar draugu Čārliju Būrmenu iemūžinājis savus ceļojumus apkārt pasaulei. Makgregors atzinis, ka dalība seriālā mēdz ievilkties pat uz daudziem gadiem un no aktiera izsūc pēdējos spēkus, ko gan nevar attiecināt uz "Džentlmeni Maskavā", kam ir tikai astoņas sērijas un ko filmēja pa desmit stundām dienā. Radis filmēties arī 16 stundas dienā, aktieris to uztvēris kā dāvanu, un katru dienu viņš un Elizabete normālā laikā devās mājās, nolika čučēt Loriju, un vēl palika laiks sagatavoties nākamās dienas filmēšanai.

Parasti Makgregors lomai nododas par visiem simts, un tā notika, arī gatavojoties grāfa Rostofa lomai. "Es vienmēr uztraucos, ka nespēšu iejusties lomā, un šī sajūta mani nepamet filmēšanas pirmās dienas, dažreiz pat nedēļu," viņš atzina intervijā, turpinot, ka tad, kad nokliegts: "Motoru!" un loma kļuvusi par tādu kā rutīnu, uztraukums pazūd. Tieši tāpat ir arī ar Vinstedu – arī viņa filmēšanas sākumā ir ļoti nervoza, taču paiet laiks, un viņa izbauda procesu. Taču, lai cik interesanti pavērsieni ir abu radošajās dzīvēs, pāra fokusā šobrīd ir ģimene un dēls.

TV3 16. jūnijā plkst. 0.45, "Zoja".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.