Evikas Siliņas veidotajā valdībā amatu sadalījums būšot proporcionāls deputātu skaitam parlamentā. Tas nozīmē, ka "Jaunajai Vienotībai" varētu būt astoņi posteņi, Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) – pieci, bet "Progresīvajiem" – trīs amati.

Reklāma

Premjera kandidāte teic, ka līdz šim izplatītās versijas par konkrētiem ministru kandidātu uzvārdiem esot tikai baumas. Tomēr mediji vēsta, ka provizoriskajā jaunās valdības sastāvā Kultūras ministrija ir atdota ZZS pārziņā un par kultūras ministru varētu tikt virzīts Gunārs Kūtris – bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs. Vēl iepriekš tika baumots, ka kultūras ministra amatam varētu virzīt Ojāru Spārīti. Kultūras ļaudis sociālajos tīklos brīnās, kāpēc kultūras nozare būtu jādod ZZS pārziņā, ja acīmredzami partijai trūkstot cilvēku ar attiecīgām profesionālām kompetencēm.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.