Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā latviešu rakstnieces Zanes Nuts (Riekstiņas) romānu "Praktiskā kokvilna".

"Jauna, ne gluži pirmā svaiguma, bet vēl gana ņipra, simpātiska un izglītota sieviete meklē vīrieti, vēlams bez slimīgām seksuālām tieksmēm. Būtu jauki, ja viņš nepīpētu, pārmērīgi nelietotu alkoholu, neaizrautos ar azartspēlēm vai narkotikām. Tā kā esmu reāliste, tomēr saprotu, ka pārāk izvēlīga nedrīkstu būt, izskatīšu visus variantus..."

Dita vēlas atdzīvināt ierūsējušo randiņu dzīvi, nemaz nenojaušot, ka sludinājums internetā sagādās ne vienu vien amizantu situāciju, bet jauna mīlestība var atnākt visnegaidītākajā brīdī...

""Praktiskā kokvilna" caur smieklu un neveiklu pārpratumu virkni atklāj trīsdesmitgadnieces ceļu līdz savas pašapziņas atgūšanai un ticībai iemīlēties. Šis ir stāsts par mums – vienkāršajām sievietēm, kuras novērtē ērtumu un ar prieku nomet mazo, melno kleitiņu, lai uzvilktu treniņbikses. Galu galā šis ir stāsts par mīlestību," tā raksta grāmatu blogere Inese Poriņa.

Zanes Nuts (Riekstiņas) romāns "Praktiskā kokvilna".

Rakstnieces Zanes Nuts grāmatas ir pieprasītas visdažādāko vecumu romantiskās literatūras cienītāju vidū. Viņas romāniem piemīt izklaidējošs vieglums un dzīvesprieks, kas neļauj tos nolikt malā līdz pat pēdējai lapaspusei.

"Praktiskā kokvilna" ir rakstnieces Zanes Nuts (1989) septītā grāmata. 2023. gada sākumā izdevniecība "Latvijas Mediji" laida klajā rakstnieces attiecību romānu "Mums vajadzētu šķirties".

Vairāk nekā desmit gadus autore strādājusi ar jurisprudenci saistītos amatos. Šobrīd kopā ar vīru un diviem bērniem dzīvo un darbojas Cēsu pusē. Ikdienā Zane Nuts ir arī aktīva vides aizstāve, tādēļ nereti viņu var sastapt uzrunājam klausītājus dažādos semināros un lekcijās. Jau kopš bērnības rakstnieci aizrauj mūzika un kino. Gan kino, gan literatūrā viņa novērtē labus dialogus un prasmīgi izstāstītu stāstu.

Beatrises Birinas vāka ilustrācija un mākslinieciskais noformējums.

Zane Nuts.

KONTEKSTS

Grāmatu izdevniecība "Latvijas Mediji" darbu sāka 1998. gadā ar latviešu rakstnieka Vladimira Kaijaka romānu "Enijas bize". Oriģinālliteratūra allaž ir bijusi izdevniecības galvenais stūrakmens un veiksmes stāsts. Vairāki romāni saņēmuši "Lielo lasītāju balvu". Šodien izdevniecība "Latvijas Mediji" piedāvā oriģinālo un tulkoto literatūru, vēsturi un dokumentālo literatūru, praktiskās grāmatas, gadagrāmatas, kalendārus, bērnu grāmatas. Katru gadu izdevniecība lasītāju rokās nodod vairāk nekā 100 dažādu nosaukumu darbus.

Jaunākās grāmatas meklē izdevniecības veikalā šeit