Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

Grāmatnīca "Globuss". Pirktākās grāmatas. 29.01.2024. - 04.02.2024.

Puteņu mēneša pirmā nedēļa sākusies ar ļoti daudzveidīgu populārāko grāmatu sarakstu. "Gatavais dēku romāns, ne dzīve", saka Daces Judinas romāna "Mantojums" varonis Teo. Notikumi spraigi, varoņu likteņi samezgloti, intriga neatslābstoša - ka jau parasti autores romānos. Tie, kas nav pamanījuši - šī ir 3 grāmata - vēl var pagūt izlasīt arī pirmās divas! 

Dace Judina grāmatnicā "Globuss" prezentē grāmatu "Mantojums".

Zviedru detektīvu autores Emēlijas Šepas vārds jau arī lasītājiem vairs komentārus neprasa - prokurores Jānas Berzeliusas neparastā pagātne un prasmes nemaz neiet kopā ar klasisku priekštatu par tiesībsargājošo iestāžu paraugdarbinieka CV. Pagātne mēdz visai negaidītos brīžos gan traucēt, gan zināmā veidā palīdzēt, bet viens ir skaidrs - Jāna pati no sevis vaļā netiks nekad. Viņai jāmēģina ar to visu sadzīvot. Arī šajā grāmatā (jau sestajā!) Jānai ir jāatšķetina brutāls noziegums, vienlaikus mēģinot neizpaust par daudz.

Emēlija Šepa.

Un topa trešajā vietā kaut kas pavisam cits - dokumentāla grāmata. Brāļi Andrejs un Juris Žagari Latvijas kultūrtelpā ir kā divi stari - spēcīgi, radoši, ambiciozi. Grāmata ar tieši tādu nosaukumu "Brāļi Žagari", kuras autore ir Tatjana Žagare-Vītiņa, aicina abas spēcīgās personības ieraudzīt tuvāk. Sajust viņu saknes un spēka avotus. Bagātīgi ilustrēts izdevums, jo brāļu dzīve zināmā nozīmē vienmēr ir skatuves gaismās.

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.