Eda Brubeikera komikss "Noziedznieks" pie lasītājiem nonāca 2006. gadā, un nu pēc tā motīviem taps seriāls ar "Oskara" nominantu Ričardu Dženkinsu vienā no galvenajām lomām.

Reklāma

Eds Brubeikers, kurš būs visatbildīgākais cilvēks par šā seriāla tapšanu, neslēpj, ka viņa "Noziedznieks" ir sava veida meditācija par kriminālžanra klišejām, taču tajā pašā laikā, kā to atzinis ne viens vien, tas saglabājis reālismu un notikumi ir ticami. Jau pagājušā gada februārī kompānija "Amazon Studios" izplatīja paziņojumu, ka tās paspārnē taps "Noziedznieka" TV adaptācija un tā autors būs arī scenārists un izpildproducents. Scenārija smalkumus palīdzēs uzrakstīt romānists Džordans Hārpers, bet pirmo četru sēriju režisori būs Anna Bodena un Raiens Fleks.

No aktierkomandas pagaidām vienīgais zināmais jau lomā apstiprinātais ir diviem "Oskariem" nominētais Ričards Dženkinss, un viņš atveidos Aivenu, par kuru rakstīts, ka viņš ir Leo tēva labākais draugs un vienmēr bijis viņam kā tēvocis. Reiz izbijis laupītājs un noziedznieks, bet nu viņš cieš no demences, un, kaut arī Leo cenšas par tēvoci rūpēties, viņš saprot, ka nespēj to izdarīt.

Ričarda Dženkinsa filmogrāfija ir ļoti iespaidīga, un par lomu "HBO" miniseriālā "Olīva Kiteridža" šobrīd 77 gadus vecais aktieris saņēma "Emmy" balvu.

"TV3 Life" 7. jūlijā plkst. 19.05, "Hollari".

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?