Jau zināmas 15 dziesmas, kas izskanēs filmas "Džokers 2" skaņu celiņā, un tām, visticamāk, tiks pievienoti arī oriģinālskaņdarbi.

Topošās filmas "Džokers 2" īpaši pietuvinātie filmēšanas komandai atklājuši, ka 15 jau zināmās dziesmas no tās skaņu celiņa ir ļoti labi zināmas, tādējādi "Džokers 2" būs iekļaujams "jukebox musicals" sarakstā, kurā lasāmi arī filmu "Mulenrūža!" un "Mamma Mia!" nosaukumi. Izskanējis arī Artūra Švarca un Hovarda Dīca dziesmas "That`s Entertainment" nosaukums, ko pirmoreiz izpildīja filmā "Ceļojošā trupa" (1953) un kas gadu gaitā kļuvusi par tādu studijas "MGM" mūziklu, kuru darbība saistīta ar teātri, himnu, kādas ir arī dziesmas "There`s No Business Like Show Business" un "Hooray for Hollywood". "That`s Entertainment" ne reizi vien izpildījusi Džūdija Gārlenda, un tās nosaukums izmantots divu dokumentālo filmu, kas vētī amerikāņu kinomūziklu attīstību, nosaukumos.

Pagaidām gan vēl nekas nav zināms par oriģinālkompozīcijām, taču filmas "Džokers 2" komponiste būs Hildura Gudnadotira, kura par darbu pirmajā daļā saņēma pelnītu "Oskaru".

Arī 2019. gadā izlaistās filmas "Džokers" turpinājumā galveno lomu atveidos Vākīns Fīnikss, un, kā zināms, tā viņam sagādāja Amerikas Kinoakadēmijas balvu kategorijā "Labākais aktieris". Kopā ar V. Fīniksu filmas notikumus izdzīvos izklaides industrijas hameleons Lēdija Gāga, Zazija Bīca, Stīvs Kūgans, Brendans Glīsons un Ketrīna Kīnere, un arī otrās daļas režisors būs Tods Filipss. Jau 200 miljonus dolāru budžetu sasniegušās filmas pirmizrāde ieplānota šā gada 4. oktobrī, un nenoliedzami tā ir viena no šā gada visgaidītākajām filmām.

LTV1 14. aprīlī plkst. 22.35, "Pavēlnieks".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.