Daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs pasaules čempionātā Monreālā Kanādā izcīnīja septīto vietu, kas viņam šādas raudzes sacensībās ir karjeras otrais labākais rezultāts pēc sestās vietas 2018. gadā.

Īsajā programmā Denisam astotā vieta, bet pēc izvēles programmas izdevās pakāpties pozīciju augstāk, summā nopelnot 257,80 punktus. Tas ir par 20 punktiem vairāk nekā janvārī Eiropas čempionātā, kur ierindojās sestajā vietā, tomēr atpaliek no aizpērn sasniegtā personiskā rekorda (272). Šoreiz daugavpilietis trešais labākais no eiropiešiem. Par pasaules čempionu pirmo reizi kļuva Iļja Maļiņins no ASV, sudrabs japānim Jumam Kagijamam, bet bronza Eiropas čempionam francūzim Adamam Fa, kurš pēc īsās programmas bija vien 19. Pacelšanās par 16 vietām augšup ir iespaidīgākā vēsturē. Fa arī šoreiz izpildīja salto, par ko punkti tiek noņemti. Sievietēm trešo gadu pēc kārtas triumfēja Kaori Sakamato no Japānas. Sofja Stepčenko pērn bija 23., šoreiz – 31. Izvēles programmai kvalificējās divas Igaunijas daiļslidotājas, noslēgumā Nīnai Petrokinai esot 16. Dejās Eiropas čempionātā Kauņā bronzu ieguvušais Lietuvas pāris Alisona Rīda un Sauļus Ambrulevičs Monreālā izcīnīja sesto vietu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.