Aļona Ostapenko ļoti pārliecinoši pārvarējusi pirmās trīs kārtas Vimbldonas tenisa čempionātā, trīs mačos zaudējot tikai desmit geimos.

Reklāma

Pasaules ranga 14. vietā esošajai Latvijas labākajai tenistei pirmajās trīs cīņās nācās mēroties ar rangā krietni zemāk esošām pretiniecēm, visas trīs arī sagraujot – austrālieti Ajlu Tomljanoviču (WTA 136.) ar 6-1, 6-2, ukrainieti Darju Sņiguru (WTA 130.) ar 6-3, 6-0, bet amerikānieti Bernardu Peru (WTA 97.) ar 6-1, 6-3. Pretinieces noniecināt gan nevajadzētu, jo Pera savulaik rangā bijusi 27. pozīcijā, Tomljanoviča 32., piedevām viņa divas iepriekšējās reizes Vimbldonā tika līdz ceturtdaļfinālam un pirms trim gadiem turpat Londonā Ostapenko austrālietei trešajā kārtā zaudēja trīs setos. 

Tomēr rīdziniece pagājušajā nedēļā bija uz viļņa, gana labi servēja, kopā izpildot 21 netveramu servi, un arī nepiespiesto kļūdu nebija tik daudz kā citkārt. Šodien astotdaļfinālā jāmērojas spēkiem ar Jūliju Putincevu no Kazahstānas, kura rangā ir 35. vietā. Putinceva iepriekšējā kārtā sagādāja sensāciju, no tālākās cīņas izsitot pasaules ranga līderi polieti Igu Švjonteku – 3-6, 6-1, 6-2. Ostapenko ar Putincevu savā starpā tikušās četras reizes, panākumus dalot uz pusēm. Pēdējais savstarpējais mačs gan bija pirms trim gadiem Indianvelsā.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.