Latvijas čempionu titulu volejbolā vakar izcīnīja Ingunas Minusas un Ingas Ikaunieces trenētās Rīgas Stradiņa universitātes/Murjāņu Sporta ģimnāzijas ("RSU/MSĢ") volejbolistes, kuras finālsērijā pret Rīgas Volejbola skolu/Latvijas Universitāti ("RVS/LU") bija kraujas malā, taču ar trim uzvarām pēc kārtas tika pie kausa.

Pirmajās divās spēlēs ar 3:2 un 3:1 labāka bija "RVS/LU", taču suņa asti nepārkāpa, jo nākamajos mačos ar 3:0, 3:1 un 3:1 jau triumfēja "RSU/MSĢ", neļaujot pretiniecēm tikt pie titula. Izšķirošajā piektajā spēlē ļoti sīva cīņa, kurā stiprāki nervi tomēr Minusas audzēknēm un uzvara ar 3:1 (25:22, 25:22, 21:25, 25:21). 

Uzvaru ar 14 punktiem kaldināja Alise Piņķe-Juršāne un Katrīna Struka, kuras bija rezultatīvākās. Vīru finālā starp Jēkabpils "Lūšiem" un Daugavpils "Ezerzemi/DU" pēc diviem mačiem bija līdzsvars un tur medaļnieki tiks noskaidroti šīs nedēļas izskaņā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.