Ko tev sola zvaigznes? Prognoze no 21. septembra līdz 4. oktobrim. Kādam nedēļa būs kā jaunu iespēju un veiksmes stāsts, kādam būs jāpārdomā visi svarīgie plāni un mērķi.

Auns

Dzīve šobrīd varētu likties kā veiksmes stāsts. Viss veicas, viss izdodas un, liekas, notiek kā pa diedziņu. Taču lēnāk pār tiltu. Ja jums ir skapī paslēpies kāds skelets, kāds noslēpums, tad šis būs laiks, kad tas var nejauši iznākt laukā. Izrevidējiet savus apcirkņus, lai nekas no pagātnes nespēj sabojāt jūsu ikdienu. Kaut kam būs jāpieliek punkts vienreiz un uz visiem laikiem.

Vērsis

Situācijas ikdienā var nedaudz izsist jūs no līdzsvara, it sevišķi, ja saistītas ar attiecībām vai partneri. Esiet uzmanīgs un neļaujiet virsroku ņemt pat vismazākajām privātīpašnieciskuma sajūtām. Pat šķipsna šo emociju padarīs tikai rūgtāku ikdienu un sadzīvi. Lielākajā daļā situāciju jebkuras negatīvās emocijas, kuras izjutīsiet, būs pilnībā nepamatotas. Padomājiet, pirms sakāt visu, kas jums uz mēles.

Dvīņi

Jums cītīgi jāturas pie tā, ko esat ieplānojuši. Sakārtojiet ikdienas rutīnu, disciplinējiet sevi. Tikai tā jūs spēsiet izkustēties no it kā uz vietas stāvošas ikdienas. Lai gan viss, kas saistās ar noteikumiem un likumiem vai tradīcijām, var jūs diezgan stipri garlaikot, padomājiet par ieguvumiem, ko tas viss dod. Centieties mazināt ikdienas stresu, citādi nevarēsiet izvairīties no galvassāpēm.

Vēzis

Būsiet īpaši šarmants, jūs pamanīs un novērtēs. Ja jums ir aktuāli izveidot attiecības vai atgūt kādu vecu mīlestību, jums patiešām var izdoties šo mērķi sasniegt. Būsiet radošs, un arī daudz dažādas idejas jūs piemeklēs. Izmantojiet iedvesmu, lai iekārtotu mājokli vai varbūt papildinātu savu garderobi. Ļaujieties vieglumam un mūzai, tā sniegs citu garšu ikdienas solī.

Lauva

Vairāk par visu vēlēsieties uzrīkot kādu mājas ballīti vai sanākšanu ģimenes/draugu lokā. Pratīsiet uzturēt jautrību un smaidus. Īpašu uzmanību veltiet savai ģimenei, pavadiet vairāk laika kopā. Var gadīties saņemt jaunumus par gaidāmu jaunpienācēju ģimenes lokā vai kādus citus jaunumus, kas ļoti iepriecinās. Baudiet šo laiku, kad savējie ir tuvu un blakus.

Jaunava

Visi lēmumi, kas jāpieņem, jāizdara nosvērtā un pārdomātā noskaņojumā un vidē, nedrīkst sasteigt, nedrīkst nepārdomāti lemt. Neesiet vieglprātīga. Viss jums šobrīd būs diezgan svarīgi un nopietni. Pastāv liela varbūtība saņemt lielāku atbalstu no sava partnera vai ģimenes. Ticiet vairāk sev, un jums viss izdosies!

Svari

Jūsu attiecības var būt īpaši košas un aizraujošas šobrīd. Nenomāciet tās ar jautājumiem vai detektīva cienīgām iztaujāšanām. It sevišķi, ja attiecības sākušās nesen. Ļaujieties un uzticieties, tad arī piedzīvosiet laimi un prieku visās varavīksnes krāsās. Lai arī attiecību partneris var brīžam izsist jūs no līdzsvara, esiet stingri savā nostājā un ar stabilu pamatu zem kājām.

Skorpions

Jāpārdomā visi svarīgie plāni un mērķi, kurus vēlaties īstenot. Varbūt kāds ir lieks un neaktuāls šobrīd, jo visus uzreiz tāpat neizdosies piepildīt. Apsveriet visas jums sniegtās iespējas, kas palīdz augt un attīstīties darba jomā. Jau drīz jums sāksies ārkārtīgi pozitīvs gads, kurā tiksiet labi atalgots un straujiem soļiem virzīsieties uz priekšu vēlamā nākotnes virzienā. Izmantojiet šo laiku!

Strēlnieks

Sabiedriskās dzīves, sarunu, tikšanos būs tik daudz, kā arī atbildības un pienākumu, ka jums vispār nebūs laika atpūtai. Jutīsieties noguris, taču pāri visam šis laiks būs jautrs. Parādīsies kāda situācija vai problēma, kas ilgāku laiku ir traucējusi jums ikdienā, bet nebija laika tās risināšanai. Nu ir pienācis brīdis to atrisināt. Nekur nesteidzieties, visu izsveriet un pārdomājiet katru soli.

Mežāzis

Būsiet apmierināts ar visu – ar sevi, ar tuvajiem, ar darbu un ar dzīvi kopumā. Taču viss mudina virzīties uz priekšu un neatslābt – jaunas idejas, projekti. Izpētiet tos, izanalizējiet ar domubiedriem, kolēģiem. Vairojiet izaugsmi sev apkārt, nepaturiet visu pie sevis. Esiet mierīgs un baudiet harmoniju.

Ūdensvīrs

Labs laiks ievērojamai izaugsmei karjeras jomā vai savu mērķu, ambīciju piepildīšanā. Jo vairāk koncentrēsieties uz darbiem, jo labāk veiksies. Neatmetiet nevienu ideju, nevienu domu pat tad, ja tā liekas pavisam traka. Jebkuru jaunatklājumu sākumā bija kāda neprātīga ideja, līdz to sāka piepildīt, bet īstenota tā vairs nevienam nelikās neloģiska un traka. Esiet drosmīgs!

Zivis

Piemērots laiks, lai veiktu ieguldījumus vai vismaz apdomātu tos. Idejas plūdīs, un intuitīvi spēsiet sajust, kur pareizi investēt naudu, enerģiju un laiku. Var gadīties arī laimēt kādā konkursā vai loterijā. Liekas, šobrīd laimes rats pagriezis savu saulaino vaigu jūsu virzienā. Esiet tomēr arī apdomīgs.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.