Svari (23.09.–23.10.) ir gaisa zīme, ko pārstāv simbols svari (vienīgais nedzīvais zodiaka objekts), kas atspoguļo Svaru fiksāciju uz līdzsvaru un harmoniju. Svari ir apsēsti ar vienlīdzību, simetriju un cenšas radīt līdzsvaru visās dzīves jomās.

Šīs gaisa zīmes ir zodiaka estēti: tos pārvalda Venera, planēta, kuras ziņā ir mīlestība, skaistums un nauda. Svari dievina augsto mākslu, intelektuālismu un atzinību. Svariem ir jāieskauj sevi ar skaistiem priekšmetiem un jārada vide, kas atspoguļo viņu izsmalcināto gaumi. Attiecīgi šīs gaisa zīmes ir izcili dizaineri, dekoratori, mākslas kritiķi un stilisti.

Šīs zīmes zina, kā virzīt lietas uz priekšu, taču viņiem var nepietikt noturības, lai īstenotu savus plānus līdz pašām beigām. Svaru atslēgfrāze ir "līdzsvaroju" un "es izlemju".

Kamēr Svaru pretējā zīme Auns apzīmē "es", Svari simbolizē "mēs". Attiecības ir vissvarīgākās Svariem, un tie atrod līdzsvaru sabiedrībā.

Svari dzīvo saskaņā ar stingru patiesības, vienlīdzības un godīguma kodeksu un nebaidās runāt par to, ko uzskata par pareizu. Svaru labākās īpašības ir diplomātija, pievilcīga personība un jaukas manieres. Kas attiecas uz trūkumiem – atturīgums un neizlēmīgums.

Ģimene Svariem ir ļoti svarīga. Kad parādās pirmās nepatikšanas vai nesaskaņas, tie bieži rīkojas kā diplomāts starp ģimenes locekļiem, lai atjaunotu līdzsvaru, harmoniju. Svari vada kooperatīvu un godīgu mājsaimniecību, taču bieži var izvairīties no sava patiesā viedokļa paušanas, lai nevienu nesatrauktu. Svari ir savas ģimenes miera uzturētāji.

Draugi novērtē Svaru oriģinalitāti un inteliģenci. Tie labi tiek galā ar sociālajām situācijām, un tiem piemīt lieliskas spējas sazināties ar cilvēkiem no pilnīgi atšķirīgas vides. Vienmēr skries, lai palīdzētu draugam krīzes situācijā, un arī paši var sagaidīt, ka arī viņu cilvēki būs ar viņiem tad, kad tie būs nepieciešami. Taču ne vienmēr tā notiek.

Svaru personības iezīmes: diplomātisks, taisnīgs, estēts, nosvērts emocijās, dzīvespriecīgs, ekstraverts, draudzīgs.

Darba vietā Svari ir apņēmīgi darbinieki, kuri dod priekšroku strādāt gudrāk, nevis grūtāk. Svarus bieži uzrunā, lai aicinātu būt par starpnieku nesaskaņām, kuras tie spēj ātri nokārtot diplomātiski. Svariem piemērotas darba jomas ir vadība vai cilvēkresursi. Tomēr Svari, visticamāk, izmēģinās dažādus karjeras ceļus, pirms apņemsies darīt kaut ko, kas tiem patiešām patīk. Piemērota karjera ir arī advokāts, jurists, mediators, tiesnesis, rakstnieks, pārtikas/vīna kritiķis un lietvedis sekretārs.

Svaru bērni būs vislabāk ģērbtie bērni rotaļu laukumā, skolā un citur. Šie vecāki arī vēlas savos bērnos ieaudzināt morāles un godīguma sajūtu. Viņi ne tikai ieviesīs noteikumus, bet arī pārliecināsies, ka bērni zina to pamatojumu. Svari ir dāsni un uzmundrinoši vecāki. Un jūs pamanīsiet, ka viņu bērni ir draudzīgi vai dalīs pusi no pusdienām ar klasesbiedru.

Attiecībās Svari ir burvīgi, asprātīgi un pievilcīgi. Tie meklē partneri, kurš ir gatavs dalīties dzīves mežonīgajos piedzīvojumos, kā arī kādu, kas ir apmierināts arī ar "Netflix" vakariem un vienkārši spēj atpūsties, neko nedarot. Galvenie zodiaka romantiķi Svari tic altruistiskai mīlestībai. Visnegatīvākā īpašība, kas Svariem piemīt attiecībās, ir tieksme slēpt savas patiesās domas vai jūtas, ja tas, viņuprāt, aizvainos vai sāpinās partneri. Svari pauž savu mīlestību ar lielu uzmanību un ik pa laikam ar grandioziem, romantiskiem žestiem.

Ar Svariem saderīgākās zīmes ir Dvīņi un Ūdensvīri, viņu līdzcilvēki.

Svariem jāizvairās no Vēžiem un Mežāžiem.

Divi kopā esoši Svari arī var labi sadarboties, jo viņus vieno savstarpēja mīlestība pret mākslu, skaistumu un vēlme pēc mierīgas dzīves. Vissvarīgākais ir tas, ka Svaru pāris mīl dalīties viens ar otru – savos sapņos, mērķos un dzīves dārgajos, sentimentālajos mirkļos.

Dzīvē jūs varat satikt trīs tipu Svarus: 

 1. Sabiedriskais un sociālais – Svarus pārvalda Venera, mīlestības, skaistuma un harmonijas planēta, un šis Svaru tips ļauj šai ietekmei izpausties visbrīvāk. Šiem Svariem ir skaidrs redzējums par to, kādu viņi vēlētos savu dzīvi. Atšķirībā no citiem Svaru tipiem šim nav bail satricināt visu ap sevi gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē. Viņu izskats un reputācija ir galvenā prioritāte. Viena lieta, kas šiem Svariem jāpatur prātā, ir līdzsvars, tāpēc jābūt piesardzīgiem, lai nepārspīlētu. 
 2. Diplomāts – tas, iespējams, ir visizplatītākais Svaru tips. Jūs viņus pazīsiet pēc viņu plašā draugu loka, viņu nicinājuma pret konfliktiem un šķietami pilnīgās nespējas pieņemt lēmumu, jo šie Svari izprot abas puses, abu pušu ceļu, iespēju plusus un mīnusus. Diskusijās vai īstos strīdos viņi paliks neitrāli, baidoties, ka satrauks kādu. Diplomāti Svari vienkārši vēlas pārvietoties pa iespējami gludāku ceļu, un, viņuprāt, tas nozīmē darīt visu iespējamo, lai nesabojātu ne savu dzīvi, ne citu. 
 3. Tiesnesis. Šāda veida Svariem ir līdzīga vēlme kā Svariem diplomātiem – izvairīties no konfliktiem, taču viņi izvairās ļoti atšķirīgi. Tā vietā, lai stāvētu malā neitrāli, tiesnesis iejauksies un nostāsies vienā vai otrā pusē kaut vai tikai tāpēc, lai atrisinātu lietas uz visiem laikiem. Tas nenozīmē, ka viņi pārņems ikviena pusi kā pareizo – galu galā viņi joprojām ir miera uzturētāji –, taču viņi var atturēties no augošajām debatēm, kas mēdz atņemt laiku. 

Septembra padomnieks

 • Skaistumkopšanas procedūras, ķermeņa procedūru dienas – 9., 16., 18., 21.
 • Manikīra dienas (ilgāk turēsies) – 10., 11., 18., 25.
 • Vaksācijas, epilācijas dienas – 8., 9., 10.
 • Matu griešanas, krāsošanas dienas – 7., 11., 13., 18., 25., 27., 28.
 • Čeku dedzināšanas, naudas/labklājības piesaistes dienas – 7., 9., 21., 25., 27., 31.
 • Pirts vai zāļu vannu dienas – 9., 13., 15., 16., 18., 23., 27., 30.
 • Čika (tukšais) laiks – 8. (1:21–8:01), 10. (15:47–19:37), 12. (18:06–24:00), 13. (00:00–8:19), 15. (16:49–20:45), 18. (4:06–7:59), 20. (13:21–17:07), 22. (22:32–23:21), 25. (00:00–2:30), 26. (15:38–24:00), 27. (00:00–3:19), 28. (23:57– 24:00), 29. (00:00–3.18)
 • Veiksmes dienas (jauniem sākumiem, projektiem, mērķiem) – 9., 13., 15., 18., 23., 27., 30.
 • Sarežģītas, spriedzes dienas (uzmanīt emocijas, izvairīties no konfl iktiem) – 16., 17., 19., 20.
 • Mājas tīrīšanas dienas, atbrīvošanās no krāmiem, nevajadzīgā, ģenerāltīrīšanas dienas mājoklī – 7., 8., 10., 11., 12., 17., 19., 20., 21., 26., 29. 
 • Atslodzes dienas – 14., 16., 20., 22., 23., 25., 29.
 • Zobārsta apmeklējums – 7., 9., 18., 25.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.