Mežāzis ir desmitā zodiaka zīme, kas reprezentē Mežāža zvaigznāju. Mežāži ir atbildīgi, cienījami zodiaka pilsoņi – reputācija, ko viņi ir veidojuši gadiem ilgi, viņiem ir viss. Viņi ir labi organizatori, gudri un lieli plānotāji.

Mežāžus simbolizē zivs-kaza, kam piemīt smalkums un apņēmība. Mežāzis kāpj un kāpj pretī mērķiem, pat salnā, pat sliktos apstākļos. Bet, to darot, Mežāzis sasniedz visaugstākos augstumus un elpo uzvarētāju retināto gaisu.

Dzīvē jūs varat satikt trīs tipu Mežāžus

Darītājs – tas var izklausīties vienkārši, taču nav cita veida, kā aprakstīt šāda veida Mežāžus – ja citi svārstās izvēles priekšā un ļoti daudz pavada laiku sarunās vai meklējot vārdus, lai izteiktos, šie Mežāži labprātāk ķeras pie darbības. Viņi nosaka steidzamākos uzdevumus un vispirms risina tos. Viņi izvairās no liekvārdības, tukšiem apgalvojumiem un parāda cilvēkiem, kā viņi jūtas, žestos un darbos – lielos un mazos.

Atbildīgais – katrā draugu grupā ir viens visatbildīgākais, un visbiežāk šī persona ir Mežāzis. Katram Mežāzim ir sava atbildības sfēra, taču parasti tā ir milzīga un aptver ļoti plašus apvāršņus un jomas. Viņi alkst pēc sistēmas, struktūras, kārtības un tās ievērošanas. Un, ja to viņiem nedod darbā vai personīgajā dzīvē, viņi to radīs paši. Ja kaut kas noiet greizi, viņi ir pirmie, kas piesakās un mēģina labot notikušo.  

Uzdevumu devējs – dodiet šim Mežāzim mērķi, un tie jūs netraucēs vismaz nedēļu vai tikmēr, kamēr mērķis netiks sasniegts. Šis Mežāzis ir tikpat pašmotivēts kā Darītājs, taču daudz mazāk lietpratīgs vairāku uzdevumu veikšanā. Šis ir Mežāzis, kurš aug, precīzi zinot, ko vēlas darīt, kur vēlas dzīvot un kā viņam tas viss izdosies. Viņi, iespējams, glabā īstermiņa un ilgtermiņa mērķu sarakstu, ko klusi ik pa laikam pārbauda, pirms pāriet pie sava ģenerālplāna nākamā posma. 

Mežāzis.

Mežāža elements ir zeme. Zemes zīmes ir praktiskas, pacietīgas un pamatīgas. Viņi mēdz būt noraizējušies par to, kā likt idejām, lietām darboties telpas un laika ierobežojumu ietvaros, un to arī atrisina, tādēļ bieži vien ir ļoti veiksmīgi cilvēki.

Mežāža zīme ir kardināla. Šīs zīmes pārstāvji risina problēmas rīkojoties. Viņi ir vadītāji un pirmie virzītāji, kas ievieš plānus, un viņiem var būt grūti patiešām sēdēt un tikai apsvērt problēmu, neieslēdzot risinājuma režīmu.

Mežāža atslēgfrāze ir "es koncentrējos".

Šo zīmi pārvalda Saturns, izaicinoša planēta ar uzdevumu izpildītāja reputāciju. Planētas ietekme drīzāk sašaurina, nevis paplašina Mežāža apvāršņus, un planēta it kā lūdz paveikt vairāk ar mazāk. Un, ja jūs varat izpildīt Mežāža augstos standartus, atlīdzība ir milzīga.

Mežāzis ir ne tikai viena no ambiciozākajām zodiaka zīmēm, bet viņi novērtē arī godīgumu citos, izturas profesionāli un konsekventi. Mežāži ir konkurētspējīgi un grib uzvarēt, taču viņi arī vēlas, lai tas tiktu nopelnīts un cienīts citu acīs. Tāpat viņi novērtē izcilību visur, kur to var rast. 

Lai gan viņi ir izcili strādnieki (visbiežāk piemīt darbaholisms), arī Mežāžiem vajadzētu reizi pa reizei atpūsties. Mantra, kas Mežāzim jāpatur prātā, ir "spēles, rotaļas". 

Ja darbs būs kā rotaļas, tad tā būs ilgtspējīga biznesa stratēģija. 

Un, kad Mežāzim ir jautri, mums visiem ir jautri. Īpaši, ja Mežāzis ir mūsu priekšnieks.

Mežāža personības iezīmes: ambiciozs, autentisks, atbildīgs, nopietns, strukturēts, tradīciju piekritējs, gudrs, lojāls.

Mežāži kopā ar jums veiks visgarlaicīgākos uzdevumus. Kad viņi rūpējas par kādu, viņi mēdz ieguldīties maksimāli ar skatu uz ilgtermiņa labumu un egoistiski vēlas, lai viņu draugi darbotos viņu līmenī. Tas nozīmē, ka viņi ne tikai izcīnīs ar jums lielas uzvaras, bet arī liks strādāt vienā līmenī un stundu ilgumā ar viņiem, nepieļaujot, ka katram ir savs enerģijas daudzums un darba spējas.

Mežāži ir vadītāji, līderi un uzņēmumu īpašnieki. Viņiem ir tendence veidot ilgstošas struktūras, saprotot, ka pat labākās idejas ir bezjēdzīgas, ja tās nevar īstenot ilgtspējīgā veidā. Viena no efektīvas vadības atslēgām ir to vērtību demonstrēšana, kuras viņi vēlas nodot citiem, un Mežāži vienmēr atbilst augstajiema standartiem, ko gan paši īsteno, gan pieprasa no citiem.

Mežāži kā vecāki var būt bargi un prasīgi pret saviem bērniem, prasot daudzu noteikumu ievērošanu un sasniegumus (Mežāžu bērniem varētu būt tīrākās telpas). Bet, lai gan viņi mēdz prasīt daudz, viņi būs dāsni uzslavās, kad tas būs nopelnīts. 

Publiski Mežāžiem patīk svinēt katru sava partnera sasniegumu, un viņi mēdz būt īsti komandas biedri mīlestībā un dzīvē. Privātajā dzīvē viņi var būt neticami mīļi un sirsnīgi, bieži uzņemoties aprūpētāja lomu. Viņiem patīk tradīcijas un rituāli, tāpēc negaidiet, ka gadadiena paies bez pienācīgas atzīmēšanas. Ja viņi ir patiesi ieguldījušies draudzībā vai attiecībās, var būt neticami jūtīgi. Mežāži dzīvi uztver ļoti nopietni tikai tāpēc, ka viņiem rūp, viņiem patiešām viss rūp! 

Romantiskās attiecībās Mežāži meklē, kur noenkuroties: šie lojālie mīlnieki biežāk ir aizņemti, tāpēc ka viņos citi novērtē lojalitāti, konsekvenci un nelokāmu apņemšanos. 

Vērsi un Jaunavu piesaistīs Mežāžu ambīcijas, apņēmība un strādī-gais gars, tāpēc Mežāzim bieži būs dziļas attiecības ar šīm līdzīgi domājošajām zodiaka zīmēm.

Ūdens zīmes – Vēzis, Skorpions un Zivis – arī lieliski iederas attiecībās ar Mežāzi: ūdens zīmes ir jūtīgas, līdzjūtīgas un psiholoģiski dziļas, tāpēc tās var palīdzēt Mežāzim sazināties ar sevi, savām intuitīvajām īpašībām. 

Gaisa zīmes (Dvīņi, Ūdensvīrs, Svari) un uguns zīmes (Auns, Strēlnieks, Lauva) var radīt seksuālu un romantisku siltumu ar Mežāžiem, taču tās ne vienmēr ir konstruētas tā, lai izturētu attiecības ar šo īpaši nopietno zīmi. 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.