Attiecības ar naudu katram cilvēkam ir citādas – viens strādā, lai nopelnīto tērētu savam priekam un dzīves komfortam, cits krāj kādai konkrētai, cits nezināmai vajadzībai, kāds labprāt dalās, lutinot savus mīļos, kāds daudz ziedo labdarībai. Kādam viss iet no rokas un bankas kontā allaž tīkams cipars, kāds dienu no dienas smagi strādā, lai pietiktu ikdienas vajadzībām.

Šis tests piedāvā palūkoties uz naudas pelnīšanas un tērēšanas paradumiem caur izklaides prizmu. Taču tajā ir kāda daļiņa patiesības. Saciparo un spried pats.

Kā rēķināt?

Katram burtam atbilst konkrēts skaitlis.

Vārda un uzvārda burtiem atbilstošos skaitļos summē līdz viencipara skaitlim.

Piemēram: Anna Lapiņa

A=1, N=3, N=3, A=1 = 1+3+3+1 = 8

L=9, A=1, P=6, I=4, Ņ=4, A=1 = 9+1+6+4+4+1 = 25 = 2+5=7

Skaitām tālāk: 8+7=15

Lai iegūtu viencipara skaitli: 1+5=6

Tātad – konkrētā cilvēka naudas skaitlis šajā testā būs 6.

Skaidrojumi

1

Viņš ir pieradis būt pirmais un paļauties tikai uz sevi. Jo vairāk un kvalitatīvāk strādā, jo augstāks pašnovērtējums, un arī citu acīs viņa vērtība ceļas. Nekautrēsies runāt par atalgojumu, bet nauda nav pašmērķis. Nopelnīs labi, tomēr viņu vairāk interesē process, nevis tas, ar cik cipariem rakstāma summa bankas kontā.

2

Tendēts uz sadarbību, un ļoti bieži dzīve piespēlē iespējas satikt vajadzīgos cilvēkus, kas palīdz atrast labu darbu, vai piedāvā iesaistīties ienesīgos biznesa projektos. Labklājība ir atkarīga no spējas darboties komandā. Divnieks par miljonāru kļūst tad, kad saņem mantojumu, vai arī tad, kad prot sastrādāties ar biznesa haizivīm.

3

Ienākumi palielinās, ja iespējams apvienot vēlmi pēc viegluma un izklaides ar naudas pelnīšanu. Cilvēki ir gatavi maksāt Trijniekam par viņa harizmu un dzīvesstila pamācībām, kas tik ļoti iedvesmo. Ja nav prasmes ar to piesaistīt, tad ienākumi – kā kuru reizi. Iespējamas biežas darba maiņas vai centieni iesaistīties vairākos projektos vienlaikus.

4

Bieži vien citi viņu raksturo kā darbaholiķi. Nauda neuzrodas nez no kurienes un pati no sevis. Dažkārt pat rūpīgs un smags darbs netiek atbilstoši atalgots, taču Četriniekam ir talants sajust naudas dzīslu tur, kur citi pat nedomā meklēt. Un tad ir jārīkojas. Ar godīgu attieksmi iespējams labi nopelnīt.

5

Mēdz teikt, ka skaitlis pieci ir tas, kuram dzīve bieži dāvā kādu vinnestu. Ne tiešā nozīmē – pērkot loterijas biļeti vai liekot likmes kazino, bet realizējot neordināras un dažkārt pat visai utopiskas idejas. Viņš ir elastīgs savā dzīves uztverē. Piecniekam ir tik daudz talantu, ka trūkums nekādi nedraud.

6

Svarīgi atrast domubiedrus, un ļoti labi rezultāti tiks sasniegti, ja izveidos ģimenes biznesu vai sadarbosies ar zināmiem un dzīves vētrās pārbaudītiem partneriem. Lielā peļņa nav Sešnieka pašmērķis, bet naudas plūsma būs – ja ne liela, tad stabila. Jo vairāk Sešnieks materiālā ziņā atdod, jo vairāk saņem atpakaļ.

7

Augstas analītiskās spējas, un ar to palīdzību viņš atradīs vispareizāko veidu savu ieceru īstenošanai. Septītniekam ir prasme nopelnīt uz svešu noslēpumu rēķina, kaut gan dzīves finansiālā puse viņu maz satrauc. Viņš gatavs strādāt idejas vārdā un darīt to, kas viņu patiesi aizrauj un iedvesmo.

8

Viņu interesē konkrēts rezultāts, un viņš uzskata: katrs darbs ir pelnījis atbilstošu samaksu. Vēlams labi apmaksāts darbs, jo ar pliku entuziasmu vien nepietiks. Astotnieks prot ieguldīt naudu izdevīgi, lai nauda strādā viņa vietā. Ja iegūst varu, tad tādēļ, lai tā vairotu viņa labklājību.

9

Attiecības ar naudu ir sarežģītas. No vienas puses – svarīgi apmierināt ikdienas vajadzības, bet no otras – ar šo naudu palīdzēt tiem, kam klājas grūti. Ja jaunos gados gūs pieredzi un pārliecību, ka darbs tiek adekvāti atalgots, tad centīsies ienākumus pavairot un brieduma gados var kļūt par turīgu cilvēku.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.