Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

Grāmatnīca "Globuss". Pirktākās grāmatas.

Jau ilgāku laiku nemainīgi populāras ir Lato Lapsas grāmatas un Daces Judinas romāns "Mantojums", bet kopš iepriekšējās nedēļas topa pirmajā vietā iekārtojies Emēlijas Šepas romāns "Lācis miegā", apliecinot lasītāju simpātijas spraigiem kriminālromāniem. 

Emēlija Šepa.

Uzmanību jāpievērš topa jaunpienācējiem - Sallijas Hepvortas romāns "Dvēseles radinieki" uzrunā ar dinamisku vāka noformējumu un sola lasītājam ieskatīšanos šķietami laimīgas laulības tumšajos nostūros - atklājot noslēpumus un nodevību. Izdevējs drosmīgi norāda, ka šīs austrāliešu rakstnieces (New York Times bestselleru autores) grāmata ir "atkarību izraisošs romāns".

Jauki, ka pieaugušo lasītāju grāmatu konkurencē savu vietu iekarojis arī "Mollis". Skaista grāmata bērniem par draudzības vienkāršo un vienlaikus sarežģīto dabu. Protams, ka ir labi, ja tev ir draugs - un grāmatās raksta, ka draudzēšanās ir patīkama lieta, taču nemaz nav tik vienkārši atrast īsto ceļu, kā pie drauga tikt. Mollis sāk ar patiesu iedziļināšanos un... viss notiek kā tam jānotiek.

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.