Piedāvājam noskatīties žurnāla "Medības" YouTube kanālā publicētos videosižetus – pieredze, pārdomas, padomi. Kas zina – varbūt kāds vērtīgs padoms noder arī tev.

Reklāma

Veiksmīgas sadarbības piemērs – 13 klubu trofeju izstāde Aucē

Līdz 20. aprīlim Auces kultūras namā bija iespējams aplūkot 13 klubu teritorijās iegūto trofeju izstādi. Starp šiem klubiem ir noslēgta vienošanās par klubu ārējām robežām un selektīvu medību principu ievērošanu. Par sadarbības pamatprincipiem un izstādes rīkošanu stāsta Edgars Laimiņš.

Kad gar medību tornīti brauc kaila dāma uz divriteņa...

Šauj garām! #227 epizode 

Sarunājamies ar pieredzējušo mednieku Nikolaju Antipenko. Par daudzām aktuālām lietām, problēmām, kā arī klausāmies medniekstāstus, piedzīvojumus, pārdomas par dzīvi un daudz ko vēl interesantu.

Kad peld ne tikai bebrs, bet arī mednieks...

Testējam bebru medību komplektu

Pirms doties bebros, vispirms jāpārbauda ierocis un munīcija, kas stobram garšo vislabāk, jo peldošs bebrs ir mazs mērķītis, kas kļūdas nepieļauj. Veikala Huberts pārstāvis Armands sagaida šautuvē un pavisam drīz jau ir sagatavots viss piešaušanai. Šoreiz medībām paredzēta Browning X-Bolt Max Warmint karabīne .223 Rem kalibrā, ko Armands ir iegādājies samērā nesen šaušanai šautuvē un mazo dzīvnieku medībām. Uz ieroča šoreiz Delta Titanium HD 2,5-15x56 optiskais tēmēklis.

Kas šai kamerai ir tik labs?

NITEforce Concept 4G LTE tests

Indulis Burka testē NITEforce Concept 4G LTE no veikala GPSPRO.lv. Cik viegli uzstādīt, konfigurēt, kas ir nepieciešams, kā strādā, kādi ir plusi un mīnusi.

Dzīvnieku atliekas redzamā vietā!

Ko darīt? Saukt policiju?

Atradums pie Liepājas ezera kādam pastaigu cienītājam ar vājākiem nerviem varētu maksāt sirmus matus, bet kāds cits varētu izsaukt policiju, jo nezinātājam tas izskatās gana biedējoši. Patiesībā tas ir tikai bebra korpusiņš ūdenī un āda krastā. No mednieku viedokļa nekas īpašs, taču šādas medību aktivitāšu liecības nevajadzētu atstāt visu apskatei, bet gan smuki sakopt aiz sevis vietu. Var atstāt tādas medību atliekas savvaļas plēsējiem, tikai ir kārtīgi jāpadomā, kur tas ir pieņemami, bet kur kaitēs mednieku tēlam kopumā un radīs neapmierinātību no nemednieku puses. Cienīsim viens otru un sabiedrību.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.