Savulaik, strādājot reklāmas jomā, es katru pavasari pukstēju un purpināju par līdz apnikumam nodrāzto saukli "Uzziedi pavasarī!". Bet, zini... Kaut kas tajā ziedēšanas burzmā ir!

Reklāma
Aija Austruma, astroloģe, taroloģe

Un, proti – var uz to paskatīties arī kā uz Visuma vēsti, kā uz atgādinājumu mums. Jo šo mēs mēdzam aizmirst – to, ka ziedēšana ir dabiska un nepieciešama! Labi, varbūt konkrēti tev ir citādi, varbūt tu labi jūti laika cikliskumu un pavasaros "sabužini spalviņas un ziedlapiņas" bez īpaša atgādinājuma... Bet man un droši vien daudzām citām mēdz aizmirsties, ka līdzās ražīgā darba aspektam ir jābūt gan miera un atjaunotnes periodiem, gan jau minētajai uzziedēšanai pavasarī.

Ak, un tam nav pilnīgi nekāda sakara ar vecumu! Tas ir vislabākais, un to var labi redzēt Dabā: savā noliktajā laikā ik gadu zied gan jauniņi, gan raženu mūžu piedzīvojuši augi. Jo to ziedēšanas fāzi nedrīkst izlaist, ja grib izpildīt savu misiju – tikt līdz sēklām un jaunai dzīvībai. Tad kāpēc gan man vai tev būtu citādi? Kāpēc lai mēs "nesodīti drīkstētu" skatīties uz ziedēšanu kā uz kaut ko jau piedzīvotu un pagātnē atstātu vai kā uz nenoteiktu laiku atliktu?

Ir sagadījies tā (nekas taču nav nejauši, vai ne?), ka žurnāla "Spīgana" aprīļa numurā par ziedēšanu runājam diezgan daudz. Vispirms jau par uzziedēšanu savā autentiskajā "es" (lasi lielo interviju ar viedu un ziedošu sievieti – gongu meistari, kundalini jogas un dzīves skolotāju Agnesi Guļāni). Uzziedēt savā labākajā fiziskajā formā palīdzēs arī pirts rubrikas saimnieces Santas Matvejas un Mežavecenes Krikumgroza receptes. Un vai tu sāki apzinātas ēšanas ceļojumu, kura pirmo posmu ciguna trenere un apzinātas ēšanas entuziaste Maira Gūtmane aprakstīja iepriekšējā numurā? Šajā atradīsi vadlīnijas otrajam posmam. Tas ir nudien aizraujošs ceļojums, saku no personīgās pieredzes un nepārspīlēju ne par mata tiesu! Jā, tas nav gluži par vieglu nodēvējams, bet rezultāti jau drusku redzami.

Ja jau sāku par ceļojumiem, tad pieteikšu vēl vienu – ceļojumu pie Zilā Brieža, kurā devās biodejas skolotāja Kristiāna Kalniņa. Tāls, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem pārpilns ceļojums uz Meksikas tuksnesi, šamaņa pavadībā atrasts un iepazīts peijota kaktuss. Savukārt cita mūsu autore, labjūtas konsultante Alīna Voronova paviesojusies Indijā un uz savas ādas tiešā un pārnestā nozīmē izbaudījusi senās ājurvēdas filozofijas, procedūru un preparātu iedarbību. Šajā rakstā sasmelsies noderīgus padomus tieši ziedoņa laikam.

Jā, un vēl par seno, noslēpumaino, bet savu noderīgumu gadu simtos parādījušo Plūmes Zieda Paredzēšanu Mei Hua Yi Shu gribu pieminēt. Kāds tai sakars ar plūmēm vai pavasari, izdomā pati, bet metode ir ļoti interesanta un apgūšanas vērta!

Protams, nosauktie ne tuvu nav vienīgie materiāli "Spīganas" aprīļa žurnālā, par to tu pārliecināsies jau drīz, jo pie ziedēšanas piederas arī laiks sev, elpas atvilkšana un saruna ar iemīļotu žurnālu. Starp citu, arī pavasarī to vari abonēt, ja neesi tā vēl izdarījusi.

Burvīgu ziedēšanu šovasar novēlot, 

Spīgana Aija

Trīs labas lietas

  • Mantru skandēšana – pēc sarunas ar mūsu šā numura vāka varoni Agnesi sāku 40 dienu "kursu". Zini – ļoti labi sagatavo dienai!
  • Gadskārtu rituāli – ir brīnišķīgi kopā ar domubiedriem iekļauties lielajos ciklos un degt guni kalna galā, Sauli sagaidot.
  • Putnu vērošana. Un klausīšanās. Neviens raidieraksts nestāv tuvumā!

PAR ŽURNĀLU "SPĪGANA"

"Spīgana" ir vienīgais ezoteriskas ievirzes žurnāls Latvijā, ko veido nevis žurnālisti, bet nozares praktiķi, daloties ar savām zināšanām, pieredzi un dzīvē pārbaudītiem ieteikumiem. Kopš iznākšanas sākuma (2020. gada februāra) "Spīgana" iepazīstina ar dažādām ezoterikas nozarēm – alternatīvās veselības praksēm, senajām zināšanām un šajā gadsimtā izveidotām sistēmām, kas rūpējas par cilvēka fizisko un garīgo veselumu, sava potenciāla un dvēseles uzdevuma apjautu.

Abonē žurnālu šeit.

"Spīgana".