Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 13. līdz 19. novembrim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Viņam joprojām daudz kas nepatīk, un viņš cenšas to izmainīt. Šonedēļ tas viņam var izdoties, ja vien viņš būs prātīgs un diplomātisks.

Vērsis

Cenšanās panākt savu par katru cenu var beigties nepatīkami. Nedēļa labvēlīga labdarībai un kompromisu meklējumiem.

Dvīņi

Nedēļa labvēlīga radošam darbam un tam, lai uzstātos citu priekšā. Jāizvairās no pārpūles un nevajadzīgas spēku izšķiešanas.

Vēzis

Viss būs labi, ja viņš rīkosies pārdomāti un plānveidīgi. Jāizvairās no pārlieka optimisma un vieglprātīgiem solījumiem.

Lauva

Viņa ir pilna enerģijas un cer panākt savu par katru cenu. Labāk tomēr būt kaut nedaudz apdomīgai un ņemt vērā realitāti.

Jaunava

Viņa cenšas satikt ar visiem, un viņai tas arī izdodas. Jāsargās no pārliekas uzticēšanās un palīdzības tiem, kuri nav to pelnījuši.

Svari

Arī viņi, pateicoties savai spējai modināt simpātijas, jutīsies labi un būs apmierināti. Par naudu simpātijas labāk gan nepirkt…

Skorpions

Viņš veltī visus spēkus, lai panāktu savu un, lielākoties tas viņam arī izdodas. Ar pieri mūrī labāk gan neskriet…

Strēlnieks

Apsviedīgums un spēja komunicēt palīdzēs Strēlniekiem – radošo profesiju pārstāvjiem un arī biznesmeņiem. Lai veicas!

Mežāzis

Pirmajā vietā šonedēļ būs vēlme izpildīt pienākumu, un tam tiks ziedoti visi spēki. Būtu labi, ja tas nenovestu pie pārstrādāšanās.

Ūdensvīrs

Rīcības plāns, apdomība un dažās lietās arī pacietība būs vajadzīgi vairāk nekā citkārt. Ideālam izdosies tuvoties, taču ne to sasniegt.

Zivis

Intuīcija var ņemt pārsvaru pār racionāla prāta apsvērumiem, un tas var novest pie dažām nepatikšanām.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.