Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops arī šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Reklāma

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

"Globusa" desmitnieks.

Vasarīgā nedēļa grāmatnīcu "Globuss" pārdotāko grāmatu sarakstā nākusi gan ar izklaidējošu, gan izzinošu grāmatu paleti lieliem un maziem lasītājiem. Saraksta pirmajā vietā jau otro nedēļu "Čeringemas mistērijas. Nāvējošā grēksūdze" (izdevniecība "Latvijas Mediji", tulkotāja Lilija Berzinska). Anglijas provinces dzīves rāmais plūdums, kuru satricina noziegums ir laba lasāmviela klasisku detektīvromānu cienītājiem. 

Metjū Kostello un Nīla Ričardsa romāns “Nāvējošā grēksūdze”.

Otrajā vietā populārā Netflix seriāla pirmsākums - Džūlijas Kvinnas romāns "Bridžertoni. Kad viņš bija nerātns" (izdevniecība "Zvaigzne ABC", tulkojusi Zane Rozenberga). Sestā grāmata romānu ciklā. Kā jau liecina nosaukums - romāna galvenajam varonim Maiklam Stērlingam liktenīga kļūst tikšanās ar Frančesku Bridžertoni. Viņš - Londonas slavenākais vecpuisis, viņa - Maikla brālēna topošā sieva. Kaisle varoņus pakļauj saviem likumiem un erotiskie mirkļi savaldzina arī romāna lasītāju. Var droši teikt - mīlestības romāns ar laimīgām beigām. Trešajā vietā ierindojusies pavisam cita rakstura grāmata. 

Lasītāju ilgi gaidītais turpinājums kino un teātra zinātnieces Valentīnas Freimanes memuāriem ar nosaukumu "Antigones likums". Kā ievadā uzsver pati vēstītāja - tas nemaz nav viegls uzdevums stāstīt par tik neseniem laikiem, kuru līdzgaitnieki vai to pēcteči lasīs šo atmiņu stāstu. 

Valentīna Freimane norāda: "Ar manu raksturu citādi nemaz nevar būt - varu tikai subjektīvi, caur sevi stāstīt. Pastāstīšu vienkārši, kas un kā notika. Lasītājs sapratīs." Un tā lasītājam ir iespēja sekot  dzīvesstāstam no trešās līdz septītajai dzīvei. Kā atzīst stāstītāja: Man ļoti patīk dzīvot, un kaislība, kas mani vada, ir ziņkārība. Man šausmīgi interesē cilvēki, dzīve, māksla. Man patīk un interesē dzīvot. Man garšo. Dodiet tikai laiku!" Valentīnas Freimanes laiks ir viņas plašo zināšanu, personību un kultūras dzīves epizožu piesātināts.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.