No 11. līdz 21. novembrim notiks restorānu nedēļa Latvijas pilīs un muižās, informē Latvijas Piļu un muižu asociācijas prezidents Roberts Grinbergs.

Restorānu nedēļā šefpavāru īpaši gatavoto rudens maltīti vēsturisko piļu un muižu interjerā būs sagatavojuši ne tikai tajās pastāvīgi strādājošie restorāni un krodziņi, bet arī īpaši šim notikumam izveidotie "pop-up" restorāni.

Šāds pasākums Latvijā notiek pirmo reizi, un ideja tā veidošanā nākusi no Bīriņu pils apsaimniekotājiem, kas aicināja veidot īpašu piedāvājumu piļu un muižu apceļotājiem arī rudens sezonā.

Jaunmoku pils restorāna piedāvājums svētku nedēļā.

Restorānu nedēļas apmeklējumam ir iepriekš jāveic galdiņu rezervācija. Plašāka informācija atrodama interneta vietnē "pilis.lv".

Piļu un muižu restorānu nedēļā piedalās Bīriņu pils, Abgunstes muiža, Arendoles muiža, Jaunmoku pils, Jaunpils pils, Kalnmuižas pils, Mālpils muiža, Nurmuižas pils, Rankas muiža, Skrundas muiža, Šlokenbekas muiža, Ungurmuiža, Varakļānu muižas pils, Cesvaines pils.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.