Bijušais hokeja komandas Rīgas "Dinamo" spīdeklis Marsels Hosa jau piecus gadus kā beidzis hokejista karjeru, taču pirms pāris dienām apliecināja, ka joprojām ir lieliskā sportiskajā formā.

Slovāks Hosa viņnedēļ aizvadīja savu pirmo boksa cīņu. Šobrīd 42 gadus vecais nu jau bijušais hokejists Bratislavas galvenajā sporta arēnā – Ondržeja Nepela vārdā nosauktajā hallē, kur pirms četriem gadiem notika pasaules čempionāts hokejā, cīņu sporta vakarā "Fight Night Challenges" tikās ar Slovākijā populāru reperi Romanu Grigelī jeb Momo. Abu duelis svara kategorijā līdz 105 kilogramiem bija vakara galvenā cīņa, līdz ar to piesaistīja lielu publikas uzmanību. Klāt bija arī Marsela vecāki, kā arī viņa brālis Marians, kurš hokejista karjerā sasniedza lielākus augstumus par jaunāko brāli, tostarp trīs reizes izcīnot arī Stenlija kausu. 

Hosa, kurš boksā cītīgi trenējies divus gadus, svinēja, jo Momo neilgi pirms trīs raundu cīņas beigām saņēma diskvalifikāciju. Reperim neizturēja nervi un iespļāva Hosam ar savu zobu aizsargkapi. 

Hosa gan būtu uzvarējis tik un tā, jo bija nedaudz labāks, lai gan cīņas laikā viņam asiņoja pārsistais deguns. "Lieliska pieredze. Neskatoties uz to, kā cīņa noslēdzās, iekāpjot ringā, es jau jutos kā uzvarētājs. Man bija lieliska komanda, kas palīdzēja sagatavoties šim pārbaudījumam," pēc cīņas sacīja Marsels.

Rīgas "Dinamo" Hosa pārstāvēja četras sezonas, pēdējā no tām esot arī komandas kapteinis. Rīdzinieku kreklā viņš guva 105 vārtus. Zīmīgi, ka hokejista karjeras laikā Hosā tikpat kā nekāvās un esot bijuši tikai trīs gadījumi, kad viņš nometis hokeja cimdus uz ledus, lai izvicinātu dūres. Pagaidām nav zināms, vai Hosa ir ieplānojis vēl kādu cīņu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.