Jaunākais "Land Rover Defender" pasaules ceļos ripo kopš 2020. gada, tādēļ modernizācija nāk tieši laikā.

Reklāma

Tiesa, no ārpuses tas tikpat kā nav mainījies, toties salons kļuvis ērtāks un ceļošana komfortablāka un lētāka, tostarp arī pateicoties jaunajam D350 dīzeļdzinējam.

Šis motors attīsta 345 ZS un 700 Nm – par 49 ZS un 50 Nm vairāk nekā iepriekšējais D300 un kļūst par jaudīgāko dīzeļdzinēju firmas vēsturē.

Jaunākais "Defender" aizvien vairāk attālinās no savu senču askētisma.

Vairākās versijās tas tagad pieejams ar "Signature Interior Pack", komplektu, kas apvieno tādas ekstras kā 14 pozīcijās elektriski regulējami priekšējie sēdekļi ar apsildes, ventilācijas un atmiņas funkcijām. Pagarinātajam "Defender 130" pieejama "Captain's Chairs" pakete ar atsevišķiem krēsliem otrajā rindā, plāniem roku balstiem un diezgan lielu attālumu starp tiem, atvieglojot pasažieriem nokļūšanu trešajā rindā. Apvidniekam pieejama arī pneimatiskā piekare un citas paketes, kas paredzētas aukstam klimatam vai uzlabo funkcionalitāti.

Tāpat kā līdz šim, "Defender" ir pieejams 90, 110 un 130 versijās, kurās ir vietas līdz astoņiem pasažieriem.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.