Pēc iepazīšanās ar kolēģi Džesiju Plemonsu aktrise Kirstena Dansta atraisījusies no glamūra apskāvieniem.

Reklāma

Kirstenas Danstas un Džesija Plemonsa māja Sanfernando ielejā ir kā simbols abu attiecībām – mazliet no zelta laikmeta Holivudas glamūra un mazliet no laucinieciska piesitiena. Pāris iepazinās, kad filmējās seriālā "Frago", un jau toreiz bija skaidrs, ka katrs nāk no savas pasaules – Dansta jau bija pamatīgi pieradusi pie Los­andželosas, bet teksasietis Plemonss priekšroku deva privātumam un dabai, ne sarkanajam paklājam. Kādā intervijā, runājot, kā abu attiecības ietekmējušas Kristenu un Džesiju, aktrise nosmēja, ka pārliecinātā vecpuiša dzīvē ienesusi dekorācijas, turklāt tas noticis ļoti ātri – viņi saderinājās vien piecus mēnešus pēc iepazīšanās, drīz kļuva par divu dēlu vecākiem un apprecējās klusā un privātā ceremonijā Jamaikā. Kirstena Dansta iepriekš bijusi attiecībās ar aktieriem Džeiku Džilenholu, Džastinu Longu, Ādamu Broudiju un Garetu Hedlundu, mūziķiem Fabricio Moreti, Džoniju Borelu un citiem, savukārt par Džesija Plemonsa iepriekšējām draudzenēm nekas nav zināms.

Savulaik 20 gadus nesasniegusī kinokomiksa "Zirnekļcilvēks" zvaigzne par 2,6 miljoniem ASV dolāru iegādājās īpašumu ar skatu uz Tolukas ezeru, kura bonuss bija privāta piestātne. Kristena Dansta šajā mājā pavadīja maz laika, taču tās priekšrocības ļoti labprāt izmantoja viņas ģimene, un 2019. gadā, saņēmusi jau 4,55 miljonus, aktrise īpašumu pārdeva kolēģei Ennijai Potsai. Pirms 20 gadiem par 1,25 miljoniem Dansta iegādājās 20. gadsimta vidū celtu bungalo Holivudhilzā, taču jau 2010. gadā māju izlika pārdošanā. Arī šikos apartamentus Ņujorkā viņa ir pārdevusi, taču savulaik izbaudīja Soho bohēmu un skatu uz Hudzonas upi, kas pavērās no astotā stāva logiem. Apartamentu jaunais īpašnieks samaksāja 4,42 miljonus dolāru.

Pēc pirmā bērna piedzimšanas 2018. gadā Dansta un Plemonss ievācās 30. gados būvētā rančo, kas atrodas Sanfernando ielejā. Iekārtojot tā interjeru, bija jāapvieno Džesija vēlmes pēc kovboju askētiskās estētikas un Kirstenas gaume, kas ir daudz glamūrāka, un beigās tapa miteklis ar 19. gadsimta keramikas flīzēm, koka grīdām, antīkiem dekoriem, turklāt katra telpa ieturēta citā krāsā. Taču nu izskatās, ka arī no šīs mājas filmas "Pilsoņu karš" aktieri šķirsies – viņi atzinušies, ka daudz laika pavada, renovējot īpašumu Ostinā, kas varētu kļūt par vietu, kur ģimene dzīvos ilgus gadus. Par šādu pavērsienu īpaši priecīgs ir Džesijs Plemonss, kurš atzinis, ka burtiski var sajust, ka skatieni, kas viņam veltīti Kalifornijā un Teksasā, ir pavisam dažādi, bet teksasieši dzīvo savu dzīvi, nevis ir iesprostoti kā "kāmīši būrī".

LTV1 6. jūlijā plkst. 22.05, "Marija Antuanete".

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.