Vakar Aglonā ar galveno misi noslēdzās tradicionālie Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki. Misi vadīja pāvesta sūtnis Baltijas valstīs, arhibīskaps Petars Antuns Rajičs, piedaloties bīskapiem un priesteriem. Svētkos piedalījās arī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs un Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns.

Tikšanās laikā ar valsts un pašvaldību amatpersonām, dažādu konfesiju garīdzniekiem Valsts prezidents paudis viedokli – neskatoties uz to, ka Latvija ir daudznacionāla un dažādu konfesiju valsts, tomēr ar savu ekumenisma tradīciju un dažādu konfesiju mierīgu līdzāspastāvēšanu Latvija ir paraugs daudzām citām valstīm pasaulē.

Vakar pēc dievkalpojuma klātesošos ticīgos uzrunāja arī Rēzeknes–Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis. Kā vēsta "Katolis.lv", bīskaps sacīja: 

"Kā zinām, valdība ir kritusi, un vajag lūgties, lai tiktu ievēlēta jauna valdība, kas sekmētu tautas uzplaukumu, ekonomikas attīstību un tikumību valstī. 

Lūdzieties šajā nodomā šajā nedēļā, kamēr tiks ievēlēta valdība! Saglabājiet dievbijību sevī! To, ko esat smēluši šajās piecās dienās Aglonā, nesiet uz mājām, paturiet mājās, nesiet to bērniem."

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.