Veicot matemātisko analīzi un salīdzinot mūsu Saules sistēmu ar Visuma uzbūvi, franču pētnieki secinājuši, ka uz visa pārējā kosmosa haotiskās struktūras fona Zemi ieskaujošā harmonija vērtējama kā absolūta anomālija, un to, visdrīzāk, iespējams izskaidrot tikai ar tā dēvēto "augstākā saprāta spēku" iejaukšanos.

Reklāma

Piemēram, vismazākā Zemes un Mēness gravitācijas līdzsvara novirze izraisītu acumirklīgu un strauju gadalaika maiņu uz Zemes ar nepārejošām straujām gaisa temperatūras svārstībām, kas pilnībā liegtu eksistēt jau esošajām dzīvības formām un tostarp rasties arī jaunām. Turklāt jau iepriekš citos pētījumos konstatēts, ka mūsu Saules sistēmas uzbūvē ir daudz tādu pārsteidzošu sakritību, kuras no zinātnes viedokļa absolūti nav iespējams izskaidrot. Tāpēc franču pētnieki godbijīgi vaicā: sak, vai tas nav tomēr vistiešākais apliecinājums tam, ka eksistē attiecīgi augstākie spēki, kas vispārējā haosa fonā pagaidām nenoskaidrotā nolūkā izveidojuši savā ziņā ideālu sistēmu?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.