Ko tev sola zvaigznes? Prognoze no 16. novembra līdz 6. decembrim. Kādam cītīgi jāturas pie ieplānotā, kādam jākāpj pa karjeras kāpnēm, bet kādam laiks būs kā ķiršu bļoda vasarā!

Auns

Dzīve šobrīd varētu likties kā ķiršu bļoda vasarā. Viss veicas, izdodas un, šķiet, rit kā pa diedziņu. Taču lēnāk pār tiltu! Ja jums ir skapī paslēpies kāds "skelets", kāds noslēpums, tad šis būs laiks, kad tas var nejauši iznākt laukā. Izrevidējiet savus apcirkņus, lai nekas no pagātnes nespēj sabojāt jūsu ikdienu. Kaut kam būs jāpieliek punkts vienreiz un uz visiem laikiem.

Vērsis

Situācijas ikdienā var nedaudz izsist jūs no līdzsvara, it sevišķi, ja saistītas ar attiecību jomu. Esiet uzmanīgi un neļaujiet virsroku ņemt pat vismazākajām privātīpašnieciskuma vai greizsirdības sajūtām. Pat šķipsna šo emociju spēs padarīt dzīvi rūgtāku. Lielākoties jebkuras negatīvās emocijas, kuras izjutīsiet, būs pilnībā nepamatotas. Padomājiet, pirms sakāt visu, kas uz mēles.

Dvīņi

Jums cītīgi jāturas pie tā, ko esat ieplānojuši. Sakārtojiet ikdienas rutīnu, disciplinējiet sevi. Tikai tā jūs spēsiet izkustēties no esošās situācijas. Lai gan viss, kas saistās ar noteikumiem, var jūs diezgan stipri garlaikot, padomājiet par ieguvumiem un atrisinātām problēmām. Centieties mazināt stresu, citādi nevarēsiet izvairīties no galvassāpēm vai kuņģa darbības traucējumiem.

Vēzis

Būsiet īpaši pievilcīgi šajā laikā. Ja jums ir aktuāli izveidot attiecības vai atgūt kādu vecu mīlestību, patiešām var izdoties šo rezultātu sasniegt. Būsiet radoši, un arī idejas jūs piemeklēs krāsainas. Izmantojiet šo, lai iekārtotu mājokli vai varbūt papildinātu savu garderobi. Vai varbūt, lai iedvesmotos kulinārijas plašajos laukos. Ļaujieties vieglumam un iztēlei, tā sniegs citu garšu ikdienā.

Lauva

Jums liekas vislabāk uzrīkot kādu mājas ballīti vai sanākšanu ģimenes lokā. Pratīsiet uzturēt jautrību un smaidus jebkurā situācijā. Īpašu uzmanību veltiet ģimenei, pavadiet vairāk laika kopā. Var gadīties saņemt jaunumus par gaidāmu jaunpienācēju ģimenes lokā vai varbūt tuvojas kāzu svinības. Lai kāds būtu notikums, tas nesīs daudz smaidu, laimes un prieka.

Jaunava

Visi lēmumi, kas jums jāpieņem, jāizdara nosvērtā un pārdomātā noskaņojumā, vidē. Neesiet vieglprātīgi. Varētu teikt, visi lēmumi un situācijas būs diezgan svarīgas. Pastāv liela varbūtība saņemt lielāku atbalstu no sava partnera vai ģimenes. Rezultāti arī jūs pārsteigs, iespējams, daudz drīzāk nekā bijāt plānojuši. Ticiet, un jums viss izdosies!

Svari

Jūsu attiecību joma šobrīd var būt īpaši koša un aizraujoša. Nenomāciet to ar jautājumiem vai detektīva cienīgām iztaujāšanām un lēmumiem. It sevišķi, ja attiecības sākušās nesen. Ļaujieties un uzticieties, tad arī piedzīvosiet uguņošanu visās varavīksnes krāsās. Tieši tāpat arī šī attiecību joma var izsist jūs no līdzsvara, tāpēc jums jābūt stingriem un ar stabilu pamatu zem kājām.

Skorpions

Jāpārdomā jebkuri svarīgi plāni, kurus vēlaties īstenot. Varbūt kāds ir lieks vai arī visus uzreiz neizdosies piepildīt. Apsveriet visas jums sniegtās iespējas, kas nes personisko un profesionālo attīstību. Jau ar nākamo mēnesi jums sāksies ārkārtīgi pozitīvs gads, kurā tiksiet labi atalgoti un straujiem soļiem virzīsieties uz priekšu. Arī enerģija pieaugs ar katru dienu. Izmantojiet šo laiku!

Strēlnieks

Sociālās dzīves, komunikācijas būs tik daudz, kā arī profesionālo mērķu un pienākumu, ka jums vispār nebūs laika atpūsties. Lai arī jutīsieties noguris, šis laiks būs jautrs. Iespējams, ir kāda situācija vai problēma, kas ilgāku laiku ir traucējusi ikdienā. Nu ir pienācis laiks to atrisināt. Nekur nesteidzieties, visu izsveriet un pārdomājiet katru soli. Varat būt ļoti prasīgi gan pret sevi, gan citiem.

Mežāzis

Būsiet apmierināti ar sevi, ar dzīvi kopumā. Taču viss mudina virzīties uz priekšu un neatslābt – jaunas idejas, projekti, mērķi. Izrunājiet tos ar domubiedriem, kolēģiem. Dalieties un vairojiet izaugsmi sev apkārt. Taču kopumā ar jums un jūsu mīļajiem viss ir kārtībā, esiet mierīgi un baudiet šābrīža harmoniju.

Ūdensvīrs

Labs laiks ievērojamam kāpumam karjeras jomā vai personisko ambīciju piepildīšanā. Jo vairāk koncentrēsieties uz darāmo, jo labāk jums veiksies. Neatmetiet nevienu ideju, nevienu domu pat tad, ja tā liekas pavisam traka. Jebkuru jaunatklājumu sākumā bija kāda neprātīga ideja, līdz to sāka piepildīt, un pēc izdošanās tā vairs nevienam nelikās neloģiska un traka. Esiet drosmīgi!

Zivis

Piemērots laiks, lai veiktu ieguldījumus vai vismaz apdomātu tos. Idejas plūdīs, un intuitīvi spēsiet sajust, kur pareizi investēt naudu, enerģiju un laiku. Var gadīties arī laimēt kādā konkursā vai loterijā. Liekas, šobrīd fortūnas rats pagriezis savu saulaino vaigu jūsu virzienā. Katrā ziņā neiekrītiet pārāk lielā azartā, esiet tomēr arī apdomīgi.

16. novembra "Mājas Viesī" lasiet:

Numura saruna.

"Lāču" maizes ceptuves saimnieks un maizniekmeistars Normunds Skauģis par savu amatu, mērķi un patriotismu.

Numura temats.

Maldi par papīra maisiņiem, kafijas krūzītēm un citiem "zaļumiem".

Pasaulē. Ukrainas mērķis ir uzvara, nevis pamiers.

Zolitūde 21.11.2013.

Ugunsdzēsējs Romāns Doroņins, glābjot citus, pakļuva zem drupām pats.

Pie kafijas tases.

Aktrise Lolitai Caukai – balva par mūža ieguldījumu skatuves mākslā.

Apkaimes odiseja.

Zvejniekciems pārmaiņu vējos.

Dinastiju stāsti.

Tēvs un dēls Aivars un Kevins Leitoni par militāro karjeru aizsardzības dienestā.

"Mikrofona" aptaujai – 55.

Gunārs Jākobsons un Lia Guļevska atceras leģendāro dziesmu aptauju.

Žurnāla "Mājas Viesis" jaunais numurs.

Abonē žurnālu "Mājas Viesis" šeit.