Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

13. novembris – Iņ Koka Cūka (Ūdens) dosies saplānotajā ceļojumā, bet var šo to aizmirst. Vienīgi cūkas laime var glābt no pārpratumiem.

14. novembris – Jan Uguns Žurka (Ūdens) var radīt pārdzīvojumus mīlas frontē. Kaut kas līdz galam nepateikts var traucēt labajām attiecībām.

15. novembris – Iņ Uguns Vērsis (Zeme) tikai pasmejas par problēmām. Visu var atrisināt, ja darbu veic, strikti ievērojot iepriekš noteikto plānu.

16. novembris – Jan Zemes Tīģeris (Koks) var lēkt un var arī nelēkt. Viss notiks momentā, viss notiks uzreiz. Ja notiks. Mākslinieka dvēsele šim Tīģerim.

17. novembris – Iņ Zemes Trusis (Koks) skaisti rada problēmas un atraktīvi rokas no tām ārā. Dzīve paiet kā aktierim seriālā. Paņem lielāku pauzi, ja īsti nav ko teikt.

18. novembris – Jan Metāla Pūķis (Zeme) dzelžaini komandē parādi. Krūtis uz priekšu, vēders uz iekšu, deguns gaisā.

19. novembris – Iņ Metāla Čūska (Uguns) mērķtiecīgi iet uz pilnību it visā. Nedari šodien neko pa roku galam.

20. novembris – Jan Ūdens Zirgs (Uguns) mēģina nobiedēt citus, lai panāktu sev vēlamo rezultātu. Esi gatavs aizstāvēt savu viedokli, jo viņš labi māk uzspiest savējo.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.