Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

5. februāris – Iņ Zemes Cūka (Ūdens) kā praktiska saimniece vieglu roku apdara visus darbiņus saimniecībā, samīļo bērnus un mazbērnus, pat kaimiņiem aiznes gardumus.

6. februāris – Jan Metāla Žurka (Ūdens) saķer galvu, jo, viņasprāt, rēķinos iezagušās kļūdas. Pārbaida visus ar pasaules galu, emocijas virmo augšup, lejup.

7. februāris – mērķtiecīgais Iņ Metāla Vērsis (Zeme) neļaujas panikai, metodiski soli pa solim atrisina jebkuru uzdevumu, ko apkārtējie uzskata par neiespējamu.

8. februāris – Jan Ūdens Tīģeris (Koks) tik bieži rīkojas neapdomīgi, ka vēlams ceļasomā turēt visas pirmās nepieciešamības lietas.

9. februāris – Iņ Ūdens Trusis (Koks) te nodarbojas ar pazudušu lietu meklēšanu, te sadakterē bērniem nobrāztu pirkstu, te risina komunikācijas problēmas.

10. februāris – Jan Koka Pūķis (Zeme) pukojas, jo kāds aktuāls projekts jau jābeidz, taču aizvien jaunas un interesantas idejas iešaujas galvā. Nav laika pielikt punktu..

11. februāris – Iņ Koka Čūska (Uguns) ugunīgi skaista un ugunīgi bīstama. Sargā sevi un savējos pats, tad arī dievs tevi sargās. Ugunsdrošība pirmajā vietā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.