Ārēji skarbs, taču raksturā – labvēlīgs, turklāt brīnišķīgs sarunu biedrs – tāds ir Dāvis Krauklis (25) – panks un mūziķis, kas jau vairāk nekā desmit gadu nodarbojas ar pankroka koncertu, festivālu un koncerttūru organizēšanu.

Dāvis Krauklis.
Veloceļotājs un mūziķis Dāvis Krauklis

Līdz šim publicētas divas Dāvja grāmatas – "Puve 1" un "Puve 2", kurās viņš iepazīstina ar apjomīgākajiem pankroka mūzikas projektiem. Topot arī trešā grāmata "Puve 3" – par pankroka novirzienu krastpanku... 

Mūziku Dāvis apguvis mūzikas vidusskolā, spēlējis basa klarneti, pēcāk arī basģitāru un citus instrumentus. Darbojies vairākās mūzikas grupās, patlaban spēlē grupās gan Latvijā, gan Somijā, kur arī bieži uzturas. 

Kā jau iederas panku stilā, viņa apģērbā dominē tumšais tonis, tēlā – dumpinieciskums. "Pats pāršuju, piemeklēju aksesuārus... Esmu arī sevi tetovējis, uz kreisās rokas – uzraksts angliski, kas latviski nozīmē "Dari pats!", uz kakla man ir gliemeža atveids – dzīvoju tagadnei, nesteidzos. Uz labās rokas – simtkājis, uz abu roku pirkstiem burti veido salikumu "Ceļotāja dzīve"... 

No Eiropas valstīm ar velo esmu apceļojis jau 25. Nesen pabiju Eiropas tālākajā ziemeļu punktā, no turienes atvedu ziemeļbrieža galvaskausu, ko redzat pie mana velo stūres. Šoruden mīšos uz Portugāli..." 

Mūziķis aizrāvies ar krastpanku, vienu no smagākajiem, ekstrēmākajiem pankroka apakšžanriem. 

Viņa mākslu Rīgā varēsim skatīt 5. maijā skeitbordistu bārā "Lokal House" un 7. jūlijā klubā Ādmiņu ielā 4. Jūnijā viņš koncertēs arī citās Eiropas valstīs.