Šis laiks būs par izmaiņām un pavērsieniem ne tikai dzīvē, bet arī darbībās un lēmumos. Tā ka droši uz priekšu - riski atmaksāsies!

Auns

Daži riski augustā atmaksāsies, taču jūs nebūsiet pārliecināts, vai tie patiešām ir nepieciešami. Pamanīsiet, ka kāds mēģinājums pierādīt savu nostāju jums ir kaut ko maksājis un prasījis savu, taču devis arī pozitīvu ietekmi. Lai sasniegtu līdzsvaru, jums būs jāpaaugstina empātiskums, jūtīgums, lai sajustu, kādi soļi būtu jāveic tālāk. Jūs sajutīsiet daudzas izmaiņas savā emocionālajā pasaulē. Partnerattiecībās var sagaidīt konfliktus, kas liks pārdomāt jūsu kopdzīves mērķi. Esiet godīgs pret sevi un lojāls saviem ideāliem.

Vērsis

Jūs nesen pārvarējāt dažus izaicinājumus. Tomēr viegluma sajūta, kas atbrīvos jūs no spriedzes, tik viegli neiestāsies. Jums jāpieturas pie pozitīvas pārliecības, ticības sev un savām spējām. Ja turpināsiet ar pārliecību, sekojot saviem instinktiem, jūsu soļi un lēmumi atmaksāsies vairākos veidos. Šis laiks būs piepildīts ar dīvainām enerģijām un retrogrādām kustībām, kas padarīs ikdienu miglainu. Lai gan jums nebūs visu atbilžu, nevilcinieties sekot savai intuīcijai, kas vedīs jūs pretī priekam. Jūs nevēlaties palikt iestrēdzis tur, kur neesat laimīgs, jums būs jāizkāpj no savas komforta zonas.

Dvīņi

Nebūsiet pārliecināts par cilvēkiem, kuriem varat un kuriem nevarat uzticēties. Daudz lietu būs jādara pašam, taču tas var atvieglot situācijas ilgtermiņā. Pamats, ko šobrīd ieliksiet, ir daudz vērtīgāks, nekā jūs domājāt, un tas var ietekmēt daudz lielākas lietas jūsu dzīvē, kas šobrīd nav acīmredzamas. Esiet atsaucīgi, laipni un rūpējieties par sevi. Lai arī cik neveselīgas būtu bijušas dažas situācijas pagātnē, tās ir pasargājušas jūs no citām nepatikšanām. Atstājiet to, kas noticis, pagātnē, lai varētu turpināt savu dzīves ceļojumu līdzsvaroti un harmoniski.

Vēzis

Pat ja jūs nevarat apgalvot, ka dažas skarbas situācijas ir padarījušas jūs stiprāku, tās kļuvušas par mācību, kas jāizmanto pozitīvi. Jums būs jāatbalsta citi, jāpalīdz viņiem krīzes situācijās, un jūs, to darot, šokēsiet pats sevi. Šis ir brīnišķīgs laiks māksliniekiem un visiem talantīgajiem Vēžiem, kuriem līdz šim nav bijis motivācijas vai ticības īstenot savus talantus. Šis būs laiks, kad jūs varēsiet spīdēt.

Lauva

Jūs būsiet pateicīgs par ārkārtīgi pozitīvu pieredzi savā dzīvē un prieku, ko snieguši daudzi cilvēki jūsu dzīvē, taču nebūs viegli atrast spēju piedot par kādām pēdējā laikā notikušajām lietām. Centieties neturēt ļaunu prātu un sāciet ar mazumiņu, lai spētu situācijas atlaist. Ikviens var kļūdīties, un jūsu iekšējai pasaulei nevajadzētu nest upuri citu kļūdu dēļ. Lai dziedinātu sirdi, elpojiet, meditējiet, pārdomājiet situācijas un ļaujiet jūtām plūst tur, kur tām nepieciešams.

Jaunava

Šis laiks būs par izmaiņām un pavērsieniem ne tikai jūsu dzīvē, bet arī jūsu darbībās un lēmumos. Kādas attiecības – draudzības, partnerattiecības vai varbūt sadarbības – šķiet, beigsies. Lai gan daži lēmumi būs vilinoši, izdariet izvēles gudri. Mēneša vidū varat sastapties ar problēmām saistībā ar komandas darbu, problēmas ar dažādu veidu tehniskajiem instrumentiem un nepatikšanas ar cilvēkiem, uz kuriem jūs vienmēr varējāt paļauties. Jums ir svarīgi zināt savas vērtības, savu iekšējo atskaites sistēmu, kas der jums, nevis citiem. Tad būsiet vairāk vērsta uz savu labsajūtu, savu laimi.

Svari

Dažas neatbilstības dzīvē kalpos tam, lai parādītu jums patiesību, īstenību, lai jūs varētu novērtēt, kas ir pa īstam un kas ne. Jums būs nepieciešama iedziļināšanas situācijās un jūsu iekšējā pasaulē, lai nomierinātu savas emocionālās izpausmes. Lai gan šajā laikā pārpratumi būs dabiski, cilvēki, kas jūs saprot, jums kļūs ārkārtīgi vērtīgi, jūs meklēsiet viņu sabiedrību. Nākamo nedēļu laikā jums būs jāatjauno sava enerģija un jāsadziedē emocionālās pasaules daļas saistībā ar pagātnes notikumiem.

Skorpions

Neatkarīgi no situācijām, kas vīsies cauri jūsu sirdij, attiecībām un jūtām tajās, kas nāk un iet viļņ- veidīgi, šis būs laiks, kad tiks likti pamati drošības sajūtai, kādu jūs gribat turpmākajās attiecībās. Jums viss ir jāpārdomā, jābūt gudram un jāpaļaujas uz sevi, savām sajūtām, saprātu. Nav īstais laiks pārsteidzīgiem lēmumiem vai lietām, kas varētu apdraudēt jūsu uzsākto progresu un visu, pie kā esat smagi strādājis. Lai gan jūs nevarēsiet kontrolēt citu cilvēku darbību iznākumu vai reakcijas, jūs varat kontrolēt savas ikdienas izvēles, ieradumus un ikdienas rutīnu. Ieguldiet enerģiju savā labklājībā.

Strēlnieks

Jūs būsiet gatavs risināt noteiktas problēmas, taču būs jākoncentrējas risināt savu tieksmi pārspīlēt to, ko nevajag pārspīlēt. Daudzi Strēlnieka zīmes pārstāvji var pretoties jebkāda veida kontroles noteikumiem, kas var izraisīt ar darbu saistītas problēmas, resursu trūkumu vai vienkārši skumjas. Varētu ienākt prātā jaunas idejas par savu karjeru un virzienu, ko izvēlēties, taču mērķi viegli nemainīsies, ja neveiksiet milzīgu ticības lēcienu citā virzienā. Pajautājiet sev, vai jūsu sirds un prāts ir koordinēti rīkoties vienoti, lai jūs varētu izmantot abus.

Mežāzis

Pat ja jūs varēsiet atstāt dažas lietas pagātnē, jūs, šķiet, būsiet pārāk atvērts un ļausiet atkal un atkal tam visam atgriezties. Jums jābūt kategoriskākam un jādomā par veidiem, kā palīdzēt sev šajā procesā. Tieši tāpat jums jābūt novilktām robežām, lai jūs nepārņemtu visus pienākumus, kas patiesībā nemaz nav jums jāuzņemas. Dodiet sev atļauju vēlreiz izmēģināt kaut ko jaunu, tikai pārliecinieties, ka katra jauna izvēle sniedz jums kaut ko jautru, priecīgu. Viss, kas jums patiešām būs šai laikā nepieciešams, ir pacietība pret sevi un visu apkārt notiekošo.

Ūdensvīrs

Dažas situācijas augustā varētu nākt ar vainas sajūtu vai dīvainām emocijām, kuras nepratīsiet atšifrēt. Tas, kas kļūs sarežģīts, var dziedēt jūsu sirdi, ja ļausieties straumei un ļausiet situācijām pašām atšķetināties. Jūsu svarīgākais talants šobrīd būs spēja saskatīt lielāku patiesību, ļaut mīlestībai ienākt jūsu dzīvē un dziedēt traumas un problēmas. Neatsakieties no mērķu sasniegšanas. Viss, kas jums šomēnes būs nepieciešams, ir pāris labi cilvēki jums blakus un mīlestība, kuru nesat savā sirdī.

Zivis

Šķiet, ka jūsu dzīve pēdējā laikā ir piepildīta ar dīvainiem signāliem. Dažus var viegli atšifrēt, citus, šķiet, nepavisam. Tā vietā, lai jūs pārņemtu viss, kas ienāk jūsu dzīvē, labāk koncentrējieties uz mazajiem soļiem un praktiskiem risinājumiem, kas ievedīs jūs skaidrībā un palīdzēs noteikt prioritātes un būt organizētām tik, cik nepieciešams. Kontrolējiet tēriņus un veltiet laiku, lai novērtētu visu to, ko esat spējušas sasniegt līdz šim.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.