Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 16. līdz 22. oktobrim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns. Sargies no neapdomīgiem vārdiem un pārsteidzīgas, impulsīvas rīcības attiecībās ar tuviem cilvēkiem un priekšniecību, ja nevēlies sabojāt attiecības. Iespējama cīņa par varu un konflikti, kā arī kādu attiecību saraušana.

Vērsis. Nedēļas sākums būs intensīvs attiecību jautājumos. Nedēļas vidus labvēlīgs, lai tiktu vaļā no neproduktīviem ieradumiem. Nedēļas otrajā pusē – neapzinātas veselības problēmas var likt par sevi manīt.

Dvīņi. Grūtības var rasties intīmajās attiecībās vai attiecībās ar bērniem, kas raisīs spēcīgas emocijas, jo īpaši ja vēlēsies uzstāt uz kādu savu vajadzību realizēšanu vai sāksi risināt jautājumus, kas iepriekš netika kustināti.

Vēzis. Uzmanība un domas grozīsies ap ģimenes un nekustamā īpašuma lietām. Aktuālas var būt kādas renovācijas mājoklī. Svarīgi saskaņot savus plānus ar dzīvesbiedru. Nedēļas otrā puse var raksturoties ar lielu iekšējo nemieru.

Lauva. Var rasties cīņa par varu vai spraigas sarunas ar kolēģiem vai padotajiem. Var rasties nepieciešamība padziļināt savas zināšanas kādā jomā. Iespējamas pārmaiņas darbā, ikdienas rutīnā vai pieejā kādiem pienākumiem.

Jaunava. Šis var būt nozīmīgu pārmaiņu periods jūsu vērtībās, finansēs un radošajā darbībā, kas var radīt gan izaicinājumus, gan transformācijas iespējas. Ir svarīgi saglabāt veselīgu līdzsvaru starp materiālajām un emocionālajām vajadzībām.

Svari. Šajā laikā var izjust dziļāku saikni ar saviem senčiem, ģimenes vēsturi. Tavas ģimenes pagātnes izpēte, apzinātas atmiņas par bērnību varētu nest kādas atklāsmes. Pirmdiena, otrdiena būs piemērota apbedījumu apmeklējumam.

Skorpions. Šajā nedēļā iespējamas gan dziļas pārdomas, gan dziļas, transformējošas sarunas. Var "uzpeldēt" kādas neatrisinātas pagātnes traumas. Jācenšas neuztvert visu pārāk emocionāli un neizdarīt fatālus secinājumus.

Strēlnieks. Aktuāli izvērtēt savu piederību komandā, grupā vai kādā organizācijā. Šis periods var veicināt dziļākas un jēgpilnākas draudzības, atbilstoši kopīgām vērtībām un interesēm, kā arī veicināt nelietderīgu kontaktu pārtraukšanu.

Mežāzis. Ļoti liela iespējamība, ka apsvērsi darba vai karjeras maiņu, jo īpaši, ja esošais darbs nesniedz izaugsmes iespējas vai neatbilst tavam aicinājumam. Var rasties arī grūtības pakļauties esošajām darba prasībām.

Ūdensvīrs. Šajā periodā notiek jūsu iekšējās pasaules un uzskatu revīzija. Var tikt konfrontētas iekšējās bailes, neatrisinātie jautājumi, šis periods var veicināt filozofisko uzskatu vai ticības integrāciju pasaules redzējumā.

Zivis. Var notikt intensīva un dziļa komunikācija par jutīgām vai tabu tēmām. Jūs varat tikt iesaistīts diskusijās, kas saistītas ar kopīgiem resursiem, mantojumu vai dzīvības un nāves jautājumiem. Aktuāli var būt uzticēšanās jautājumi intīmajās attiecībās.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.