Darbojoties vienlaikus, savdabīgu pētījumu veikuši vācu, amerikāņu un turku pētnieki. Viņu uzdevums bija noskaidrot, vai un kā konkrēta asinsgrupa ietekmē vīriešu seksualitāti.

Pēc vismaz 3000 vīrieškārtas dalībnieku aptaujāšanas vācieši secinājuši, ka allaž seksam visgatavākie un vienlaikus arī viskaislīgākie esot mīlnieki ar piederību I asinsgrupai. Savukārt tie, kuriem ir II asinsgrupa, galvenokārt esot nevainojami ģimenes tēvi un bez noslieces krāpt sievas. 

Tie vīrieši, kuriem ir salīdzinoši reti sastopamās IV asinsgrupas asinis, seksā esot viskonservatīvākie un bez noslieces uz eksperimentēšanu kopošanās jautājumos.

Turku pētnieki lielā mērā apstiprinājuši vācu kolēģu secinājumus. Viņi notestējuši 350 vīriešus vecumā līdz 60 gadiem un noskaidrojuši, ka vismazāk problēmu ar seksuālo potenci mēdzot būt I asinsgrupas īpašniekiem. Savukārt līdzīgā aptaujā amerikāņu pētnieku izpildījumā potences stabilitātes pirmajā vietā pārliecinoši esot izvirzījušies amerikāņu vīrieši ar III un IV asinsgrupu. Mazliet tā kā nesakrīt ar visu iepriekšējo, bet, kā tagad tādos gadījumos bieži mēdz teikt, – uzticies zinātnei...

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.