Vēl tikai jūnija sākums, bet sajūta, ka vasara tiešām jau pusē. Tomēr kalendārs rāda, ka līdz Jāņiem vēl laiciņš ir, un tu vari to izmantot, apzinot noderīgu informāciju par sezonai aktuālām tēmām! Jaunākajā SPĪGANAS numurā tādu ir vesela virkne.

Reklāma

Kā jau saulstāvju laikam piederas, runāsim par mājas un sētas rotāšanu un par to, kur sakaltušos krāšņumus izmantot pēc Pēteriem. Lasi arī sirsnīgu un atklātu sarunu ar rituālu vadītājiem – tiem cilvēkiem, kas tavus svētkus dara jēgpilnākus un atmiņā paliekošākus, un tas nudien nav viegls darbiņš! Savukārt īpašu pirts rituālu atklās NeZāļu RaGana Santa Matveja.

Mūsu numura personība – šamane, pirtniece Ilze Odzieša no Kuldīgas – stāstīs par savu dabas sajūtu un spēka augiem.

Iespējams, Jāņi tev uzvēdī grūtsirdību? Tad palasi Janas Reķes stāstījumu par dažādajām laimēm un hormoniem, kas to rada – uzzini, kura ir tavējā, un vairo to!

Vēl šajā numurā:

  • vai ir ētiski veikt rituālu paša labā,
  • uz kuru pusi likt gultas galvgali,
  • apzināta uztura ceļojuma trešais posms,
  • ziedošanas tradīcijas un prakses,
  • ogu receptes un citi padomi no Mežavecenes krikumgroza,
  • jūnija un jūlija astrofons un numeroloģiskā prognoze,
  • Mazās maģijas un Veselības kalendāri.

"Spīgana" pieejama arī Globusa grāmatnīcās un e-formātā.

Abonē 6 mēnešiem komplektā ar pielikumiem.

Izvēlies Dalīto maksājumu, maksā tikai 3,92 EUR/mēnesī.

Abonē jau šodienšeit!

PAR ŽURNĀLU "SPĪGANA"

"Spīgana" ir vienīgais ezoteriskas ievirzes žurnāls Latvijā, ko veido nevis žurnālisti, bet nozares praktiķi, daloties ar savām zināšanām, pieredzi un dzīvē pārbaudītiem ieteikumiem. Kopš iznākšanas sākuma (2020. gada februāra) "Spīgana" iepazīstina ar dažādām ezoterikas nozarēm – alternatīvās veselības praksēm, senajām zināšanām un šajā gadsimtā izveidotām sistēmām, kas rūpējas par cilvēka fizisko un garīgo veselumu, sava potenciāla un dvēseles uzdevuma apjautu.

Abonē žurnālu šeit.

"Spīgana".