Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai no 19. oktobra līdz 1. novembrim. Izmantojiet šo laika posmu, tam būs pozitīva ietekme ilgtermiņā.

Auns

Daudz entuziasma, enerģijas un pat spējas gūt vēlamo jebkurā situācijā. It īpaši profesionālajā un karjeras jomā. Esiet piesardzīgs, lai nekļūtu nesaudzīgs vai pat skarbs pret citiem. Laiku pa laikam darba jautājumu skrējienā pievērsiet uzmanību ģimenes lokam. Ja plānojat lielas izmaiņas, tad labākais laiks, lai rīkotos, ir oktobra pēdējā nedēļa.

Vērsis

Šobrīd ir pienācis laiks, kad ir iespēja piepildīt plānus, kas kaut kādu iemeslu pēc pagājušā gada vidū nebija īstenojušies. Viss sakārtojas savās vietās, situācijas atrisinās. Šis laiks jums būs labvēlīgs, lai spētu piepildīt savas idejas, savus sapņus. Nezaudējiet ne mirkli un ne dienas pa tukšo. Šādi nebūs vienmēr un uz visiem laikiem.

Dvīņi

Ir iespējamība pieļaut muļķīgas neuzmanības kļūdas. Tās var kavēt progresu projektos, kas jums ir svarīgi un nozīmīgi. Elpojiet dziļi, nesteidzieties un deviņas reizes nomēriet, pirms izdarāt lēmumu. Neuzmanība un nespēja koncentrēties uz kaut ko konkrētu šajā laikā tiešām varētu būt liela problēma. Tāpēc pielieciet pūles un disciplinējiet sevi.

Vēzis

Nebūs daudz laika savām iecienītākajām ikdienas aktivitātēm, vairāk laika un enerģijas tiks novirzīts ģimenei, draugiem, kolēģiem darbā. Attiecīgi brīva laika sev nebūs vai arī būs ļoti maz. Var atbraukt ciemos kādi ārzemju viesi, draugi. Var būt kāda jauna iepazīšanās. Priekšā krāsainas un interesantas dienas, baudiet!

Lauva

Izmantojiet šo periodu, lai veiksmīgi ieguldītu vai nu enerģiju, vai laiku, vai pat naudu kādā projektā. Plānotie ieguvumi būs vērā ņemami. Var gadīties daudz dzīvoties sapņu un fantāziju pasaulē, tamdēļ pieskatiet sevi un turiet vismaz vienu kāju pie zemes. Pamaniet īstos cilvēkus, mājienus par kaut ko, kas tuvojas pie apvāršņa. Tā būs svarīga informācija karjerai.

Jaunava

Laiks attiecībām ar jūsu partneri vai attiecību veidošanai, ja esat vieni. Izmantojiet šo laika posmu, tam būs pozitīva ietekme ilgtermiņā. Dariet to, kas visvairāk patīk, baudiet rudeni. Piepildiet dienu ar patīkamiem notikumiem. Daudz optimisma un smaidu jūs pavadīs, jutīsieties laimīgi un varbūt pat īpaši izredzēti.

Svari

Sekojiet līdzi ēdienam, kuru lietojat, jūsu gremošanas sistēma var būt īpaši jutīga. Tāpat arī neļaujieties notiesāt visu, kas tiek pasniegts. Esiet disciplinēti, tas īpaši nāks par labu veselībai. Savā ikdienas rutīnā varat arī pievienot kādas sporta aktivitātes, it sevišķi svaigā gaisā. Īstais laiks uzlabot veselību un pašsajūtu.

Skorpions

Kāds jums svarīgs cilvēks, varbūt radinieks, varbūt kolēģis, taču jebkurā gadījumā autoritāte jums, piedāvās kādas iespējas, sniegs padomus, kuros ir vērts ieklausīties. Un arī rūpīgi apsvērt iespējas. Esiet taktisks un nenoraidiet pilnībā šā cilvēka sniegto informāciju. Šī pieredze un zināšanas var jums noderēt. Atcerieties, jebkura iecerētā plāna īstenošanai būs vajadzīgs laiks, taču šis laiks ir arī ārkārtīgi vērtīgs. Tāpēc esiet pacietīgi!

Strēlnieks

Zodiaka lielākie entuziasti šobrīd. Nemiera gars turpinās jūs papildināt ar jaunām idejām, aktivitātēm, plāniem. Taču, kas svarīgi, pat tik ļoti aktīviem cilvēkiem reizēm ir nepieciešams laikus uzlādēt baterijas. Un šobrīd šāds laika posms pienācis jums – atpūtieties, cik vien iespējams, piemēram, ar kādu labu grāmatu. Ļaujiet sev biežāk nedarīt neko! Līdz atkal ar mirdzumu acīs ar pilnu jaudu ķersieties pie sapņu piepildīšanas.

Mežāzis

Jūs parasti neesat neizlēmīgi, taču šoreiz šī jums neraksturīgā īpašība būs ļoti izplatīta. Neļaujiet šiem momentiem jūs pārāk nomākt, šie nav brīži, kad ļauties emocionāliem uzplūdiem. Vai nu izanalizējiet iespējas un zaudējumus, lai pieņemtu lēmumu, vai arī lēmumu atlieciet uz vēlāku laiku. Un šajā laikā pievērsieties citiem jautājumiem savā dzīvē.

Ūdensvīrs

Būsiet spītīgi un ietiepīgi. Taču šis nav īstais laiks, lai ieņemtu tikai vienu pozīciju, tikai vienu taisnību. Jums jā-kļūst elastīgākiem. Centieties saglabāt atvērtu prātu svarīgos jautājumos. Jums būtu jāspēj skaidri redzēt lietas un situācijas, neiedziļinoties sīkumos un neuzspiežot savu redzējumu kā vienīgo patieso. Esiet vērotājs.

Zivis

Ja plānots kāds lielāks ieguldījums vai pirkums, tad, šķiet, ir pienācis laiks. Izmantosiet visas iespējas, lai piepildītu vēlamo. Arī tikpat ātri nāks jauni izaicinājumi, kuri solīs izaugsmi finansiālā un citās jomās. Būsiet pārliecināts par savu rīcību un tās pareizību. Liekas, arī zvaigznes būs jūsu pusē un tikai atbalstīs. Pirms teikt jā, izsveriet visus plusus un mīnusus. Esiet apdomīgs, bez steigas.

Žurnāls "Mājas Viesis" pie sava lasītāja dodas jau 26. sezonu, un ik gadu, sākoties abonēšanas laikam, žurnāla saturā tiek piedāvāti vairāki jaunumi. 

Jaunajā numurā lasiet:

  • Kāpēc aktieris Ģirts Krūmņš izlēma aiziet no Jaunā Rīgas teātra un pārcelties uz Kuldīgu?
  • Pētām, kādus trikus uzņēmēji izmanto zaļmaldināšanai.
  • Rubrika "Dinastiju stāsti".
  • Kā Latvija un Igaunija pirms 100 gadiem slēdza aizsardzības savienības līgumu.
  • Tekstilmāksliniece Daiga Štālberga dzīvo Francijā, bet sapņo par Latviju.
  • Cidoniju karuselī: ciemojamies pie Ivetas un Ulda Širakiem Ciemupē.
  • Ukrainas bēglim suņukam Ļisam vajag savu sargenģeli!
Žurnāla "Mājas Viesis" jaunākais numurs.


Abonē "Mājas Viesi" nākamajam gadam šeit